Jooniste lugemine ja puidust mööbliesemete valmistamine

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 64 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht: õpe toimub HKHK puidumaja klassis ja laboris, Tehnika põik 6, Uuemõisa, Haapsalu. Õpperuumides on olemas kõik teoreetiliseks ja praktiliseks õppeks vajalik. Tööks vajalikud riided võtab õppija ise kaasa.

Läbiviimise aeg: 11. oktoober kuni 24. november, esmaspäeviti ja kolmapäeviti, kell 17:00-20:00

Koolitaja on Aare Mehiste.  HKHK koolitaja ja kutseõpetaja.

Sihtrühm: õppele on oodatud erineva haridustaseme ja töökogemusega puutööst huvitatud tööealised inimesed, kes vajavad täiendusõpet. Aga ka inimesed, kes juba töötavad valdkonnas, kuid soovivad oma oskuseid värskendada.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Toodete ja materjali tutvustus, tehnoloogilise protsessi selgitus
  • Tööohutus puidulõike pinkidel ja puidu käsitsi töötlemisel
  • Jooniste lugemine, detailide spetsifikatsioon ja tehnoloogia kaardi koostamine
  • Lahtilõikuskaardi koostamine kasutades arvutis normeerimis programmi
  • Toorikute töötlemine
  • Toodete montaaž
  • Tappühenduste erinevad variandid

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel.

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 64 akadeemilist tundi

Koolitaja on Aare Mehiste.  HKHK koolitaja ja kutseõpetaja.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Toodete ja materjali tutvustus, tehnoloogilise protsessi selgitus