Menüü koostamine ja kujundamine erinevate digilahenduste abil

Koolitusel õpitakse menüüd kui toitlustusettevõtte visiitkaarti koostama ja disainima kasutades erinevaid digitaalseid võimalusi. Lähtuvalt sihtrühmast, sündmusest ja ettevõtte äriideest.

Registreeru ootenimekirja siin.

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: planeeritav aeg 2024 kevadel, kuuel päeval, õhtusel ajal

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK arvutiklassis. Õpe toimub koha peal.

Õppega alustamise nõuded: osaleja on varem kokku puutunud menüüde koostamisega.

Keda ootame koolitusele?

• Toitlustuses töötavad inimesed, kes vastutavad menüüde koostamise ja visuaalse disaini eest: peakokad, toitlustusjuhid, restorani juhid, väiksemate ettevõtete puhul ka juhtkond.
  • Vabade kohtade olemasolulul võetakse koolitusele ka neid inimesi, kes otseselt sihtrühma ei kuulu.

Koolitaja Aili Tervonen on toitlustusvaldkonna kutseõpetaja, tase 6. Õpetaja alates 2001. aastast.

Teemad:

• Gastronoomiliselt korrektse menüü kirjutamine lähtuvalt sihtrühmast, sh ka veebipõhiseid ühistöövahendeid kasutades.
  • Tasakaalustatud menüü koostamine ja Nutridata programm.
  • Menüü kujundamine erinevate tarkvarade abil. QR-kood. Autoriõigused.
  • Õpivara liigendamine, kaustade ja failide loomine veebis.

Detailne sisu õppekavas.

Koolitusele ei saa me vastu võtta neid, kes õpivad kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikooli tasemeõppes.

Koolituskursuse tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning seda rahastatakse läbi EL Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine“.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreeru ootenimekirja siin.

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: planeeritav aeg 2024 kevadel, kuuel päeval, õhtusel ajal

Õppega alustamise nõuded: osaleja on varem kokku puutunud menüüde koostamisega.

Keda ootame koolitusele?

Teemad:

• Tasakaalustatud menüü koostamine ja Nutridata programm.
  • Menüü kujundamine erinevate tarkvarade abil. QR-kood. Autoriõigused.
  • Õpivara liigendamine, kaustade ja failide loomine veebis.

Detailne sisu õppekavas.

KOGU KOOLITUSKALENDER