Pottsepatööde kursus

Koolituse maht on 80 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht: Tennise 10/12, Uuemõisa, HKHK ehitusmaja, kus on olemas kõik õppetööks vajalikud vahendid. Praktilisele õppele tulles võtab õppija kaasa isiklikud tööriided.

Läbiviimise aeg: Algus on edasi lülatud, aeg täpsustub. (Neljapäeviti ja reedeti, 5 akad tundi korraga, kell 17:00-21:00)

Koolitaja on Harri Sinimeri. Haapsalu Kutsehariduskeskuse kutseõpetaja ja koolitaja

Sihtrühm: isikud, kes soovivad omandada põhiteadmisi ja – oskusi pottsepatööde erialal.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Töötervishoiu, tööohutus- ,ja keskkonna nõuded
  • Suhtlemine kliendiga
  • Soojavajaduse arvutamine
  • Pottsepatöödel kasutatavad materjalid
  • Tööriistad ja tööde tehnoloogia
  • Tuleohutusseadus
  • Küttesüsteemide tuleohutusnõuded
  • Ehitusseadustik
  • Müüritisküttesüsteemide ja tootjavastutusega küttesüsteemide ehitamine, rekonstrueerimine ja lammutamine

Hind osalejale on 550,00 eurot.

Koolituse maht on 80 akadeemilist tundi

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Töötervishoiu, tööohutus- ,ja keskkonna nõuded
  • Suhtlemine kliendiga
  • Soojavajaduse arvutamine
  • Pottsepatöödel kasutatavad materjalid
  • Tööriistad ja tööde tehnoloogia
  • Tuleohutusseadus
  • Küttesüsteemide tuleohutusnõuded
  • Ehitusseadustik

Hind osalejale on 550,00 eurot.