Oluline

SUVINE VASTUVÕTT 2022 27. aprill HKHK


Alates 1. maist avame suvise vastuvõtuperioodi. Meie juures saad asuda sügisest omandama erialasid nii kutseõppes kui ka kutsekeskharidusõppes, mis annab lisaks õpitavale ametile kaasa ka keskhariduse. Samuti saab jätkata oma õpiteed põhikoolis või gümnaasiumis. HEV õppijatele pakume võimalust õppida abikokaks, puidutöötlejaks või kutsevaliku õppes.

Avalduse saad meile mugavalt teele panna sisseastumise infosüsteemis SAIS. Sisenedes keskkonda, tuleb lehel vajutada "Otsi konkursse" ning leida õppeasutuse loetelust meie kool - Haapsalu Kutsehariduskeskus.

Samuti on võimalus avaldus esitada ka koolis kohapeal, kuid selleks palume eelnevalt oma tulekust teada anda helistades telefonil 6661751 või kirjutades vastuvott@hkhk.edu.ee.

Õppimisvõimalustega tutvu lähemalt vastuvõtu alamlehel.

Vali HKHK - hea kool, hea kutse!

Alates 1. maist avame suvise vastuvõtuperioodi. Meie juures saad asuda sügisest omandama erialasid nii kutseõppes kui ka kutsekeskharidusõppes, mis annab lisaks õpitavale ametile kaasa ka keskhariduse. Samuti saab jätkata oma õpiteed põhikoolis või gümnaasiumis. HEV õppijatele pakume võimalust õppida abikokaks, puidutöötlejaks või kutsevaliku õppes.

Avalduse saad meile mugavalt teele panna sisseastumise infosüsteemis SAIS. Sisenedes keskkonda, tuleb lehel vajutada "Otsi konkursse" ning leida õppeasutuse loetelust meie kool - Haapsalu Kutsehariduskeskus.

Samuti on võimalus avaldus esitada ka koolis kohapeal, kuid selleks palume eelnevalt oma tulekust teada anda helistades telefonil 6661751 või kirjutades vastuvott@hkhk.edu.ee.

Õppimisvõimalustega tutvu lähemalt vastuvõtu alamlehel.

Vali HKHK - hea kool, hea kutse!