News

Kersti Õim on Läänemaa aasta kutseõpetaja 05. October annika.nukki


4. oktoobril toimus Läänemaa õpetajate ja täiskasvanuhariduse tunnustamisüritus, kus SA Läänemaa, Läänemaa haridustöötajate liit ja Läänemaa täiskasvanuhariduse võrgustik tunnustas aasta õpetajaid ja silmapaistvamaid täiskasvanuhariduse tegijaid. 

Kõikide teiste õpetajaameti tiitlite hulgas anti tunnustamisüritusel üle ka Läänemaa 2022 aasta kutseõpetaja tunnustused. Meie koolist olid kutseõpetaja nominentideks õpetaja Valdo Nõlvak ja Inga Pook. Läänemaa 2022 aasta kutseõpetajaks aga pärjati õpetaja Kersti Õim. Kersti kohta öeldi järgmist: “Ta on erialaspetsialist, kes särasilmselt ja loominguliselt annab oma teadmised edasi õpilastele, tekitades neis huvi üha rohkem oma eriala kohta teada saada. Tema panus Eesti teeninduse arengusse on märkimisväärselt suur ja oluline. Enamus tema endistest õpilastest töötavad edukalt Teenindussektoris ja tunnevad teda kui sõpra ja iidolit”. Palju õnne Kerstile! Lisaks oli aasta tugispetsialisti tiitlile nomineeritud meie maja nõustamiskeskuse õppenõustaja Ingrid Juht. 

Ka täiskasvanuhariduse maastikul said mitmed meie kooliga tihedalt seotud inimesed tunnustusi. Läänemaa aasta õppija 2023 tiitliga pärjati Cynne Põldäär, kes õpetab meie majas majandus- ja ettevõtluse teemal ning lisaks teeb erinevaid täiendkoolitusi.

2023 aasta koolitajaks valiti aga Kaire Raba, kes on HKHK-s pikaajaline toitlustuskorralduse eriala eestvedaja. Koolitaja tiitli nominentideks olid veel ka meie õpetajad Aare Mehiste, Marje Loide, Tiina Sootalu ja Mare Tereping. Palju õnne kõigile! Oleme väga uhked, et lisaks õpetamisele tegutsevad meie inimesed ka kõrgelt hinnatud koolitajatena.

Aasta õpiteo tiitli puhul toodi välja meie maja edukas täiendkoolitus Linnugiididele, mille õppekava koostas Enne Kallasvee. 2023 aasta õpiteoks valiti aga Õeõppe Haapsallu toomine.

Õppijasõbralikuks tööandjaks pärjati Hestia Hotel Haapsalu Spa, kes on ka meie väga suur ja tihe partner nii praktikabaasina kui ka muudes koostööplaanides.

Palju õnne kõigile tunnustatutele Haapsalu Kutsehariduskeskuse poolt!

Foto autor Silver Raidla

4. oktoobril toimus Läänemaa õpetajate ja täiskasvanuhariduse tunnustamisüritus, kus SA Läänemaa, Läänemaa haridustöötajate liit ja Läänemaa täiskasvanuhariduse võrgustik tunnustas aasta õpetajaid ja silmapaistvamaid täiskasvanuhariduse tegijaid. 

Kõikide teiste õpetajaameti tiitlite hulgas anti tunnustamisüritusel üle ka Läänemaa 2022 aasta kutseõpetaja tunnustused. Meie koolist olid kutseõpetaja nominentideks õpetaja Valdo Nõlvak ja Inga Pook. Läänemaa 2022 aasta kutseõpetajaks aga pärjati õpetaja Kersti Õim. Kersti kohta öeldi järgmist: “Ta on erialaspetsialist, kes särasilmselt ja loominguliselt annab oma teadmised edasi õpilastele, tekitades neis huvi üha rohkem oma eriala kohta teada saada. Tema panus Eesti teeninduse arengusse on märkimisväärselt suur ja oluline. Enamus tema endistest õpilastest töötavad edukalt Teenindussektoris ja tunnevad teda kui sõpra ja iidolit”. Palju õnne Kerstile! Lisaks oli aasta tugispetsialisti tiitlile nomineeritud meie maja nõustamiskeskuse õppenõustaja Ingrid Juht. 

Ka täiskasvanuhariduse maastikul said mitmed meie kooliga tihedalt seotud inimesed tunnustusi. Läänemaa aasta õppija 2023 tiitliga pärjati Cynne Põldäär, kes õpetab meie majas majandus- ja ettevõtluse teemal ning lisaks teeb erinevaid täiendkoolitusi.

2023 aasta koolitajaks valiti aga Kaire Raba, kes on HKHK-s pikaajaline toitlustuskorralduse eriala eestvedaja. Koolitaja tiitli nominentideks olid veel ka meie õpetajad Aare Mehiste, Marje Loide, Tiina Sootalu ja Mare Tereping. Palju õnne kõigile! Oleme väga uhked, et lisaks õpetamisele tegutsevad meie inimesed ka kõrgelt hinnatud koolitajatena.

Aasta õpiteo tiitli puhul toodi välja meie maja edukas täiendkoolitus Linnugiididele, mille õppekava koostas Enne Kallasvee. 2023 aasta õpiteoks valiti aga Õeõppe Haapsallu toomine.

Õppijasõbralikuks tööandjaks pärjati Hestia Hotel Haapsalu Spa, kes on ka meie väga suur ja tihe partner nii praktikabaasina kui ka muudes koostööplaanides.

Palju õnne kõigile tunnustatutele Haapsalu Kutsehariduskeskuse poolt!

Foto autor Silver Raidla