News

Üks tore koostöine ettevõtmine 15. November HKHK


Eelmisel nädalal toimus Pärnumaa Kutsehariduskeskuses raamatupidajate päeva puhul äri ja ettevõtluse õppekavatöörühma poolt korraldatud konverents, projektõppe päev. Konverentsil arutleti andmekaitse, sisekontrolli, ettevõtluse ja maksude teemadel.

Lisaks meie kooli raamatupidamise eriala õpilastele ja õpetajatele osalesid veel Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli raamatupidamise eriala, Pärnumaa Kutsehariduskeskuse sekretäri, ärikorralduse ja raamatupidamise eriala õpilased ja õpetajad.

Loe lähemalt:

https://www.hariduskeskus.ee/.../1456-projektoppe-paeev.

Eelmisel nädalal toimus Pärnumaa Kutsehariduskeskuses raamatupidajate päeva puhul äri ja ettevõtluse õppekavatöörühma poolt korraldatud konverents, projektõppe päev. Konverentsil arutleti andmekaitse, sisekontrolli, ettevõtluse ja maksude teemadel.

Lisaks meie kooli raamatupidamise eriala õpilastele ja õpetajatele osalesid veel Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli raamatupidamise eriala, Pärnumaa Kutsehariduskeskuse sekretäri, ärikorralduse ja raamatupidamise eriala õpilased ja õpetajad.

Loe lähemalt:

https://www.hariduskeskus.ee/.../1456-projektoppe-paeev.