News

Oktoobris pöörame tähelepanu vaimsele tervisele 15. October HKHK


Oktoober on vaimse tervise kuu. Sellel aastal on vaimse tervise kuu keskendunud üksildustundele. Soovime, et meie koolis ei kannataks keegi üksildustunde tõttu, ega tunneks end ebaolulisena. Seetõttu oleme plaaninud selleks kuuks mitmeid tegevusi, mis on suunatud väga olulisele teemale! 

Teisipäeval, 19.10 kell 10:15 on meile külla tulemas kirjanik ja endine 5miinuse liige Sass Henno, kes astub meie ette loenguprojektiga “Asjad, millest täiskasvanud rääkida ei julge”.

Kooli Facebooki grupis HKHK vahetund kuvatakse kooliperele terve kuu jooksul erinevaid küsimusi vaimse tervise teemadel, millele ootame õpilaste ja töötajate vastuseid. Kõikide vastajate vahel loosime välja erinevaid auhindu

Uuest nädalast on peahoone fuajeesse üles seatud filminurk, kus on võimalik vaadata erinevaid vaimse tervisega seotud videosid

Oktoobrikuu viimasel nädalal kutsume koolipere liikmeid ühisele vaimse tervise arutelule, et koos arutada, mis on vaimne tervis ja kuidas saaks seda hoida! Lisaks saab kohtumisel täita erinevaid teste, näiteks on plaanis soovijatele teha nutisõltuvuse testi.

Soovitame kindlasti ka ise tutvuda vaimsele tervisele keskenduva portaaliga peaasi.ee, leida sama portaali videosid Youtubes ja kuulata pearaadio podcaste.

Meie koolis on alati valmis koolipereliikmete vaimse tervisega seonduvatele küsimustele vastama koolipsühholoog Reet Saareväli (reet.saarevali@hkhk.edu.ee; ruum: peahoone 024;  tel: 666 1757).

Oktoober on vaimse tervise kuu. Sellel aastal on vaimse tervise kuu keskendunud üksildustundele. Soovime, et meie koolis ei kannataks keegi üksildustunde tõttu, ega tunneks end ebaolulisena. Seetõttu oleme plaaninud selleks kuuks mitmeid tegevusi, mis on suunatud väga olulisele teemale! 

Teisipäeval, 19.10 kell 10:15 on meile külla tulemas kirjanik ja endine 5miinuse liige Sass Henno, kes astub meie ette loenguprojektiga “Asjad, millest täiskasvanud rääkida ei julge”.

Kooli Facebooki grupis HKHK vahetund kuvatakse kooliperele terve kuu jooksul erinevaid küsimusi vaimse tervise teemadel, millele ootame õpilaste ja töötajate vastuseid. Kõikide vastajate vahel loosime välja erinevaid auhindu

Uuest nädalast on peahoone fuajeesse üles seatud filminurk, kus on võimalik vaadata erinevaid vaimse tervisega seotud videosid

Oktoobrikuu viimasel nädalal kutsume koolipere liikmeid ühisele vaimse tervise arutelule, et koos arutada, mis on vaimne tervis ja kuidas saaks seda hoida! Lisaks saab kohtumisel täita erinevaid teste, näiteks on plaanis soovijatele teha nutisõltuvuse testi.

Soovitame kindlasti ka ise tutvuda vaimsele tervisele keskenduva portaaliga peaasi.ee, leida sama portaali videosid Youtubes ja kuulata pearaadio podcaste.

Meie koolis on alati valmis koolipereliikmete vaimse tervisega seonduvatele küsimustele vastama koolipsühholoog Reet Saareväli (reet.saarevali@hkhk.edu.ee; ruum: peahoone 024;  tel: 666 1757).