Haapsalu Kutsehariduskeskus

General information
Arveldusarved
Saaja: Rahandusministeerium Kontod: EE932200221023778606 (Swedbank) EE777700771003813400 (LHV) EE701700017001577198 (Luminor) EE891010220034796011(SEB) Kasuta arvel olevat viitenumbrit!

Contact

Filter

All Director Secretary-staff assistant Financial manager Department of Development and Communication Department of Studies Department of Computer Science, Business and Social Care Department of Woodwork and Handicraft Department of Construction Department of Tourism, Catering and Accommodation services Department of General Education Coordinator of APEL Department of Administration Korruptsiooniennetus

Job position
 
Director (1)

Ingrid Danilov

Director
+372 666 1765
ingrid.danilov@hkhk.edu.ee

Secretary-staff assistant (1)

Kaire Kaljura

Juhiabi-personalispetsialist
+372 666 1740
kaire.kaljura@hkhk.edu.ee

Financial manager (1)

Kaja Kaus

Finantsjuht
+372 666 1742
kaja.kaus@hkhk.edu.ee

Department of Development and Communication (6)

Aile Nõupuu

Development manager
+372 666 1747
aile.noupuu@hkhk.edu.ee


Heli Heimo

Coordinator of External Relations
+372 666 1745
heli.heimo@hkhk.edu.ee


Tiia Tiisler

Avalike suhete spetsialist
+372 666 1747
tiia.tiisler@hkhk.edu.ee


Ingrit Kera

Koolitusjuht
+372 666 1745
+372 508 1016
ingrit.kera@hkhk.edu.ee


Airi Aavik

Haridustehnoloog
+372 666 1746
airi.aavik@hkhk.edu.ee


Marit Sillat

Huvijuht
+372 666 1760
marit.sillat@hkhk.edu.ee

Department of Studies (9)

Ülle Ojamäe

Õppedirektor
+372 666 1743
ylle.ojamae@hkhk.edu.ee


Stella Kisant

Learning Advisor
+372 666 1767
stella.kisant@hkhk.edu.ee


Maarika Kuik

Õppeinfo spetsialist
+372 666 1751
maarika.kuik@hkhk.edu.ee


Liina Krips

Juht-õppenõustaja
+372 5322 9152
liina.krips@hkhk.edu.ee


Heidi Simisker

Sotsiaaltöötaja
+372 472 0910
heidi.simisker@hkhk.edu.ee


Reet Saareväli

Psühholoog
+372 666 1757
reet.saarevali@hkhk.edu.ee


Maarit Vikman

Tugiisik
+372 5629 9935
maarit.vikman@hkhk.edu.ee


Annika Armipaik-Nukki

Praktika koordinaator
+372 5330 0624
annika.nukki@hkhk.edu.ee


Mia Rakaselg

Raamatukogu juhataja
+372 666 1756
mia.rakaselg@hkhk.edu.ee

Department of Computer Science, Business and Social Care (9)

Marelle Möll

Osakonnajuhataja
+372 666 1758
marelle.moll@hkhk.edu.ee


Leili Mutso

Sotsiaalvaldkonna õppetöö koordinaator
+372 666 1758
leili.mutso@hkhk.edu.ee


Kaido Kivioja

Kutseõpetaja
+372 666 1758
kaido.kivioja@hkhk.edu.ee


Ülle Moks

Kutseõpetaja
+372 666 1758
ylle.moks@hkhk.edu.ee


Mario Metshein

Kutseõpetaja
+372 666 1758
mario.metshein@hkhk.edu.ee


Valdo Nõlvak

Kutseõpetaja
+372 666 1758
valdo.nolvak@hkhk.edu.ee


Rain Koor

Kutseõpetaja
+372 666 1758
rain.koor@hkhk.edu.ee


Anti Merisalu

Kutseõpetaja
+372 666 1758
anti.merisalu@hkhk.edu.ee


Eve Toomsar

Kutseõpetaja
+372 666 1758
eve.toomsar@hkhk.edu.ee

Department of Woodwork and Handicraft (12)

Margus Krips

Osakonnajuhataja
+372 666 1762
margus.krips@hkhk.edu.ee


Marju Heldema

Kutseõpetaja
+372 666 1747
marju.heldema@hkhk.edu.ee


Epp Klimenko

Kutseõpetaja
+372 666 1762
epp.klimenko@hkhk.edu.ee


Ülle Kübarsepp

Kutseõpetaja
+372 666 1762
ylle.kybarsepp@hkhk.edu.ee


Aare Mehiste

Kutseõpetaja
+372 666 1762
aare.mehiste@hkhk.edu.ee


Janne Muuli

Kutseõpetaja
+372 666 1762
janne.muuli@hkhk.edu.ee


Marek Tarkin

Kutseõpetaja
+372 666 1762
marek.tarkin@hkhk.edu.ee


Mariliis Õunapuu

Kutseõpetaja
+372 666 1762
mariliis.ounapuu@hkhk.edu.ee


Maarja Koppelmaa

Kutseõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
+372 666 1762
maarja.koppelmaa@hkhk.edu.ee


Siiri Reimann

Kutseõpetaja
+372 666 1762
siiri.reimann@hkhk.edu.ee


Lauri Kutsar

Kutseõpetaja
+372 666 1762
lauri.kutsar@hkhk.edu.ee


Reelika Smill

Kutseõpetaja
+372 666 1762
reelika.smill@hkhk.edu.ee

Department of Construction (9)

Toomas Kivisalu

Osakonnajuhataja
+372 666 1749
toomas.kivisalu@hkhk.edu.ee


Arvo Rako

Kutseõpetaja
+372 666 1759
arvo.rako@hkhk.edu.ee


Harri Sinimeri

Kutseõpetaja
+372 666 1759
harri.sinimeri@hkhk.edu.ee


Eneli Uibo

Kutseõpetaja
+372 666 1759
eneli.uibo@hkhk.edu.ee


Mati Kisant

Kutseõpetaja
+372 666 1759
mati.kisant@hkhk.edu.ee


Villu Vapper

Kutseõpetaja
+372 666 1759
villu.vapper@hkhk.edu.ee


Inge Gagarina

Kutseõpetaja
+372 666 1759
inge.gagarina@hkhk.edu.ee


Tiit Lints

Kutseõpetaja
+372 666 1759
tiit.lints@hkhk.edu.ee


Tõnu Kraav

Kutseõpetaja
+372 666 1759
tonu.kraav@hkhk.edu.ee

Department of Tourism, Catering and Accommodation services (15)

Enna Kallasvee

Osakonnajuhataja
+372 510 7062
enna.kallasvee@hkhk.edu.ee


Kersti Õim

Teenindusjuht-kutseõpetaja
+3725381 3783
kersti.oim@hkhk.edu.ee


Annika Möls

Kokk-juhendaja
+372 5561 9065
annika.mols@hkhk.edu.ee


Heli Nõupuu

Rühmajuhendaja-kutseõpetaja
+372 666 1752
heli.noupuu@hkhk.edu.ee


Ülle Tuur

Kutseõpetaja-koolipraktika juhendaja
ylle.tuur@hkhk.edu.ee


Inga Pook

Kutseõpetaja
inga.pook@hkhk.edu.ee


Ivika Raudsepp

Kutseõpetaja
ivika.raudsepp@hkhk.edu.ee


Tiina Sootalu

Kutseõpetaja
tiina.sootalu@hkhk.edu.ee


Taavi Kuusik

Kutseõpetaja
taavi.kuusik@hkhk.edu.ee


Aili Tervonen

Kutseõpetaja
aili.tervonen@hkhk.edu.ee


Kaire Reiljan

Kutseõpetaja
kaire.reiljan@hkhk.edu.ee


Küllike Allmäe

Kutseõpetaja
kyllike.allmae@hkhk.edu.ee


Pille Nool

Kutseõpetaja
pille.nool@hkhk.edu.ee


Kaire Raba

Kutseõpetaja
kaire.raba@hkhk.edu.ee


Marje Loide

Kutseõpetaja
marje.loide@hkhk.edu.ee

Department of General Education (19)

Knud Jessen

Osakonnajuhataja
+372 5697 1066
knud.jessen@hkhk.edu.ee


Leelo Alasi

Õpetaja
+372 666 1753
leelo.alasi@hkhk.edu.ee


Pille Alekand

Õpetaja
+372 666 1753
pille.alekand@hkhk.edu.ee


Mehis Ehanurm

Õpetaja
+372 666 1753
mehis.ehanurm@hkhk.edu.ee


Jana Koel

Õpetaja
+372 666 1753
jana.koel@hkhk.edu.ee


Liis Rüü

Vanemõpetaja
+372 666 1753
liis.ryy@hkhk.edu.e


Merle Zibo

Õpetaja
+372 666 1753
merle.zibo@hkhk.edu.ee


Maksim Mertsalov

Õpetaja
+372 666 1753
maksim.mertsalov@hkhk.edu.ee


Tiina Prank

Õpetaja
+372 666 1753
tiina.prank@hkhk.edu.ee


Marika Kerge

Õpetaja
+372 666 1753
marika.kerge@hkhk.edu.ee


Margit Ojaots

Õpetaja
+372 666 1753
margit.ojaots@hkhk.edu.ee


Liisi Karydi

Õpetaja
+372 666 1753
liisi.karydi@hkhk.edu.ee


Margus Maiste

Õpetaja
+372 666 1753
margus.maiste@hkhk.edu.ee


Vladimir Padama

Õpetaja
+372 666 1753
vladimir.padama@hkhk.edu.ee


Inna Särel

Õpetaja
+372 666 1753
inna.sarel@hkhk.edu.ee


Ruth Valdenberg

Õpetaja
+372 666 1753
ruth.valdenberg@hkhk.edu.ee


Kaja Paavo

Õpetaja
+372 666 1753
kaja.paavo@hkhk.edu.ee


Denis Naumov

Õpetaja
+372 666 1753
denis.naumov@hkhk.edu.ee


Svetlana Šapovalova

Õpetaja
+372 666 1753
svetlana.sapovalova@hkhk.edu.ee

Coordinator of APEL (1)

Marju Heldema

Kutseõpetaja
+372 666 1747
marju.heldema@hkhk.edu.ee

Department of Administration (21)

Tiit Koel

Haldusjuht
+372 5567 3647
tiit.koel@hkhk.edu.ee


Marek Seil

Infotehnoloogia juht
+372 520 7514
marek.seil@hkhk.edu.ee


Ants Kösler

Kinnistu hooldaja
ants.kosler@hkhk.edu.ee


Boris Norkin

Majandustöötaja
+372 502 4739
boris.norkin@hkhk.edu.ee


Küllike Hüdsi

Hosteli juhataja
+372 5628 1666
kyllike.hydsi@hkhk.edu.ee


Marika Jõgi

Tammiku õpilaskodu juhataja
+372 5450 2546
marika.jogi@hkhk.edu.ee


Kaja Proosväli

Administraator
+372 5912 8239
kaja.proosvali@hkhk.edu.ee


Ülle Plomann

Hosteli administraator
+372 5300 1880
ylle.plomann@hkhk.edu.ee


Reet Kalde

Hosteli administraator
+372 5300 1880
reet.kalde@hkhk.edu.ee


Marina Miilberg

Õpilaskodu administraator
+372 5450 2546
marina.miilberg@hkhk.edu.ee


Ülle Hepner

Hosteli administraator
+372 5300 1880
ylle.hepner@hkhk.edu.ee


Saima Lillep

Õpilaskodu administraator
+372 5450 2546
saima.lillep@hkhk.edu.ee


Anna Kösler

Puhastusteenindaja
anna.kosler@hkhk.edu.ee


Heli Aasmäe

Puhastusteenindaja
+372 5450 2546
heli.aasmae@hkhk.edu.ee


Ilme Jakobi

Puhastusteenindaja
ilme.jakobi@hkhk.edu.ee


Marika Möll

Puhastusteenindaja
marika.moll@hkhk.edu.ee


Liis Umda

Vanem-puhastusteenindaja
+372 5329 2610
liis.umda@hkhk.edu.ee


Andzela Konstantinova

Puhastusteenindaja
andzela.konstantinova@hkhk.edu.ee


Riina Kiisa

Hosteli administraator
+372 5300 1880
riina.kiisa@hkhk.edu.ee


Silvi Leier

Garderoobitöötaja
silvi.leier@hkhk.edu.ee


Riina Rätsep

Garderoobitöötaja-puhastusteenindaja
riina.ratsep@hkhk.edu.ee

Korruptsiooniennetus (1)

Hille Voolaid

Haridus- ja Teadusministeeriumi ametnik

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Haapsalu Kutsehariduskeskus

General information
Arveldusarved
Saaja: Rahandusministeerium Kontod: EE932200221023778606 (Swedbank) EE777700771003813400 (LHV) EE701700017001577198 (Luminor) EE891010220034796011(SEB) Kasuta arvel olevat viitenumbrit!

Hostel

General information

Tammiku õpilaskodu

General information

Puidumaja

General information

Ehitusmaja

General information

Spordihall

General information

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.