Haapsalu Kutsehariduskeskus

Üldinfo
Arveldusarved
Saaja: Rahandusministeerium Kontod: EE932200221023778606 (Swedbank) EE777700771003813400 (LHV) EE701700017001577198 (Luminor) EE891010220034796011(SEB) Kasuta arvel olevat viitenumbrit!

Kontakt

Filtreeri

Kõik Direktor Juhiabi Finantsjuht Arendus- ja teabeosakond Õppeosakond Tugispetsialistid Äriteenuste osakond Ehitusosakond Puidu- ja käsitöö osakond Turismi-, toitlustus- ja majutusteeninduse osakond Üldhariduse osakond VÕTA koordinaator Haldusosakond Korruptsiooniennetus

Ametikoht
 
Direktor (1)

Riinu Raasuke

Direktor
+372 5343 9817
riinu.raasuke@hkhk.edu.ee

Juhiabi (1)

Kaire Kaljura

Juhiabi-personalispetsialist
+372 666 1740
kaire.kaljura@hkhk.edu.ee

Finantsjuht (1)

Kaja Kaus

Finantsjuht
+372 666 1742
kaja.kaus@hkhk.edu.ee

Arendus- ja teabeosakond (6)

Stina Siem

Arendusdirektor
+372 525 2786
stina.siem@hkhk.edu.ee


Heli Heimo

Välissuhete koordinaator
+372 5557 2130
heli.heimo@hkhk.edu.ee


Kaja Loorens

Koolitusjuht
+372 508 1016
kaja.loorens@hkhk.edu.ee


Siim Birk

Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
+372 5669 4507
siim.birk@hkhk.edu.ee


Airi Aavik

Haridustehnoloog
+372 666 1746
airi.aavik@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Täiskasvanute koolitaja, tase 6

E-portfoolio


Marit Tamm

Huvijuht
+372 666 1760
marit.tamm@hkhk.edu.ee

Õppeosakond (5)

Tiia Tiisler

Õppedirektor
+372 666 1743
tiia.tiisler@hkhk.edu.ee


Stella Kisant

Õppejuht
+372 666 1767
stella.kisant@hkhk.edu.ee


Maarika Kuik

Õppeinfo spetsialist
+372 666 1751
maarika.kuik@hkhk.edu.ee


Annika Armipaik-Nukki

Praktika koordinaator
+372 5330 0624
annika.nukki@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mia Rakaselg

Raamatukogu juhataja
+372 666 1756
mia.rakaselg@hkhk.edu.ee

Tugispetsialistid (3)

Ingrid Juht

Juht-õppenõustaja
+372 5322 9152
ingrid.juht@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Heidi Simisker

Sotsiaaltöötaja
+372 472 0910
heidi.simisker@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Reet Saareväli

Psühholoog, kutseõpetaja
+372 666 1757
reet.saarevali@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 
Äriteenuste osakond (11)

Marelle Möll

Osakonna juhataja, kutseõpetaja
+372 506 6355
marelle.moll@hkhk.edu.ee


Leili Mutso

Õppetöö koordinaator
leili.mutso@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Ülle Moks

Kutseõpetaja
ylle.moks@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kaido Kivioja

Kutseõpetaja
kaido.kivioja@hkhk.edu.ee


Mario Metshein

Kutseõpetaja
mario.metshein@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Valdo Nõlvak

Kutseõpetaja
valdo.nolvak@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Rain Koor

Kutseõpetaja
rain.koor@hkhk.edu.ee


Anti Merisalu

Kutseõpetaja
anti.merisalu@hkhk.edu.ee


Eve Toomsar

Kutseõpetaja
+372 666 1758
eve.toomsar@hkhk.edu.ee


Monika Salumaa

Kutseõpetaja
monika.salumaa@hkhk.edu.ee


Kristin Binsol

Kutseõpetaja
kristin.binsol@hkhk.edu.ee

Ehitusosakond (8)

Toomas Kivisalu

Osakonna juhataja, kutseõpetaja
+372 666 1749
toomas.kivisalu@hkhk.edu.ee


Arvo Rako

Kutseõpetaja
+372 666 1759
arvo.rako@hkhk.edu.ee


Harri Sinimeri

Kutseõpetaja
+372 666 1759
harri.sinimeri@hkhk.edu.ee


Eneli Uibo

Kutseõpetaja
+372 666 1759
eneli.uibo@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mati Kisant

Kutseõpetaja
+372 666 1759
mati.kisant@hkhk.edu.ee


Villu Vapper

Kutseõpetaja
+372 666 1759
villu.vapper@hkhk.edu.ee


Tiit Lints

Kutseõpetaja
+372 666 1759
tiit.lints@hkhk.edu.ee


Tõnu Kraav

Kutseõpetaja
+372 666 1759
tonu.kraav@hkhk.edu.ee

Puidu- ja käsitöö osakond (14)

Margus Krips

Osakonna juhataja, kutseõpetaja
+372 666 1762
margus.krips@hkhk.edu.ee


Marju Heldema

Õppetöö koordinaator
+372 666 1747
marju.heldema@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kutseõpetaja, tase

E-portfoolio


Epp Klimenko

Kutseõpetaja
+372 666 1762
epp.klimenko@hkhk.edu.ee


Ülle Kübarsepp

Kutseõpetaja
+372 666 1762
ylle.kybarsepp@hkhk.edu.ee


Aare Mehiste

Kutseõpetaja
+372 666 1762
aare.mehiste@hkhk.edu.ee


Janne Muuli

Kutseõpetaja
+372 666 1762
janne.muuli@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kutseõpetaja, tase 6

E-portfoolio


Marek Tarkin

Kutseõpetaja
+372 666 1762
marek.tarkin@hkhk.edu.ee


Mariliis Õunapuu

Kutseõpetaja
+372 666 1762
mariliis.ounapuu@hkhk.edu.ee


Maarja Koppelmaa

Kutseõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
+372 666 1762
maarja.koppelmaa@hkhk.edu.ee


Siiri Reimann

Kutseõpetaja
siiri.reimann@hkhk.edu.ee


Lauri Kutsar

Kutseõpetaja
+372 666 1762
lauri.kutsar@hkhk.edu.ee


Reelika Smill

Kutseõpetaja
+372 666 1762
reelika.smill@hkhk.edu.ee


Tiina Laiva

Kutseõpetaja
+372 666 1747
tiina.laiva@hkhk.edu.ee


Aile Nõupuu

Kutseõpetaja
+372 528 3224
aile.noupuu@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Täiskasvanute koolitaja, tase 7

E-portfoolio

Turismi-, toitlustus- ja majutusteeninduse osakond (17)

Enna Kallasvee

Osakonna juhataja, kutseõpetaja
+372 510 7062
enna.kallasvee@hkhk.edu.ee


Kersti Õim

Teenindusjuht-kutseõpetaja
+372 5381 3783
kersti.oim@hkhk.edu.ee


Annika Möls

Kokk-juhendaja
+372 5561 9065
annika.mols@hkhk.edu.ee


Heli Nõupuu

Rühmajuhendaja-kutseõpetaja
+372 666 1752
heli.noupuu@hkhk.edu.ee


Ülle Tuur

Kutseõpetaja-koolipraktika juhendaja
ylle.tuur@hkhk.edu.ee


Inga Pook

Kutseõpetaja
inga.pook@hkhk.edu.ee


Ivika Raudsepp

Kutseõpetaja
ivika.raudsepp@hkhk.edu.ee


Tiina Sootalu

Kutseõpetaja
tiina.sootalu@hkhk.edu.ee


Taavi Kuusik

Kutseõpetaja
taavi.kuusik@hkhk.edu.ee


Aili Tervonen

Kutseõpetaja
aili.tervonen@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kaire Reiljan

Kutseõpetaja
kaire.reiljan@hkhk.edu.ee


Küllike Allmäe

Kutseõpetaja
kyllike.allmae@hkhk.edu.ee


Pille Nool

Kutseõpetaja
pille.nool@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kaire Raba

Kutseõpetaja
kaire.raba@hkhk.edu.ee


Marje Loide

Kutseõpetaja
marje.loide@hkhk.edu.ee


Aire Toffer

Kutseõpetaja
aire.toffer@hkhk.edu.ee


Cynne Põldäär

Kutseõpetaja
cynne.poldaar@hkhk.edu.ee

Üldhariduse osakond (15)

Mare Tereping

Osakonna juhataja
+372 5697 1066
mare.tereping@hkhk.edu.ee


Leelo Alasi

Õpetaja
leelo.alasi@hkhk.edu.ee


Pille Alekand

Õpetaja
pille.alekand@hkhk.edu.ee


Mehis Ehanurm

Õpetaja
mehis.ehanurm@hkhk.edu.ee


Maarit Vikman

Tugiisik
+372 5629 9935
maarit.vikman@hkhk.edu.ee


Liis Rüü

Vanemõpetaja
liis.ryy@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7 taseme kutsetunnistus koos juhtimise lisakompententsiga

E-portfoolio

 


Merle Zibo

Õpetaja
merle.zibo@hkhk.edu.ee


Maksim Mertsalov

Õpetaja
maksim.mertsalov@hkhk.edu.ee


Tiina Prank

Õpetaja
tiina.prank@hkhk.edu.ee


Marika Kerge

Õpetaja
marika.kerge@hkhk.edu.ee


Liisi Karydi

Õpetaja
liisi.karydi@hkhk.edu.ee


Margus Maiste

Õpetaja
margus.maiste@hkhk.edu.ee


Inna Särel

Õpetaja
inna.sarel@hkhk.edu.ee


Ruth Valdenberg

Õpetaja
ruth.valdenberg@hkhk.edu.ee


Kaja Paavo

Õpetaja
kaja.paavo@hkhk.edu.ee

VÕTA koordinaator (1)

Marju Heldema

Õppetöö koordinaator
+372 666 1747
marju.heldema@hkhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kutseõpetaja, tase

E-portfoolio

Haldusosakond (17)

Tiit Koel

Haldusjuht
+372 5567 3647
tiit.koel@hkhk.edu.ee


Marek Seil

Infotehnoloogia juht
+372 520 7514
marek.seil@hkhk.edu.ee


Ants Kösler

Kinnistu hooldaja
ants.kosler@hkhk.edu.ee


Boris Norkin

Majandustöötaja
+372 502 4739
boris.norkin@hkhk.edu.ee


Marika Jõgi

Hosteli juhataja
+372 5300 1880
marika.jogi@hkhk.edu.ee


Anastassia Šestilovski

Puhastusteenindaja
anastassia.shestilovski@hkhk.edu.ee


Ülle Plomann

Administraator
+372 5300 1880
ylle.plomann@hkhk.edu.ee


Marina Miilberg

Administraator
+372 5300 1880
marina.miilberg@hkhk.edu.ee


Anna Kösler

Puhastusteenindaja
anna.kosler@hkhk.edu.ee


Heli Aasmäe

Puhastusteenindaja
heli.aasmae@hkhk.edu.ee


Ilme Jakobi

Puhastusteenindaja
ilme.jakobi@hkhk.edu.ee


Marika Möll

Puhastusteenindaja
marika.moll@hkhk.edu.ee


Eva Resen

Administraator
+372 5300 1880
eva.resen@hkhk.edu.ee


Tatjana Trõnova

Puhastusteenindaja
tatjana.tronova@hkhk.edu.ee


Andzela Konstantinova

Puhastusteenindaja
andzela.konstantinova@hkhk.edu.ee


Riina Kiisa

Administraator
+372 5300 1880
riina.kiisa@hkhk.edu.ee


Helery Pokk

Puhastusteenindaja
helery.pokk@hkhk.edu.ee

Korruptsiooniennetus (1)

Hille Voolaid

Haridus- ja Teadusministeeriumi ametnik

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Haapsalu Kutsehariduskeskus

Üldinfo
Arveldusarved
Saaja: Rahandusministeerium Kontod: EE932200221023778606 (Swedbank) EE777700771003813400 (LHV) EE701700017001577198 (Luminor) EE891010220034796011(SEB) Kasuta arvel olevat viitenumbrit!

Hostel

Üldinfo

Tammiku õpilaskodu

Üldinfo

Puidumaja

Üldinfo

Ehitusmaja

Üldinfo

Spordihall

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.