Catering-teenuse juhtimine ja läbiviimine algusest lõpuni

Koolituse tulemusena osab osaleja läbi viia catering-teenust algusest lõpuni - planeerida, teostada ning oma töö hõlbustamiseks digivahendeid kasutada.

Registreeru ootenimekirja siin. Kui kindlald kuupäevad on selgunud, kontakteerume sinuga.

Hind: 0€

Läbiviimise aeg:  2024. a. jooksul, 17:00-21:00. Osad teooriatunnid saame teha läbi veebi, et säästa kaugemalt tulijaid, kuid peamiselt toimub õpe koha peal.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK peamajas. Õppeköögis ja õppeklassis, osaliselt võib õppetöö toimuda ka mõnes eraettevõttes.

Teemad:

• Teenuse disainimine ja turundamine.
  • Projekti alustamine.
  • Planeerimistööd ja kalkulatsioonid.
  • Hinnapakkumine.
  • Toidu valmistamine ja selle serveerimine.
  • Transport.
  • Praktiline teenindamine.
  • Projekti lõpetamine.

Detailsem sisu õppekavas.

Koolitajad. Juhtkoolitaja on Kaire Raba, lisaks temale koolitavad Demo KaevKersti ÕimAile Nõupuu.

Koolitusele ei saa me vastu võtta neid, kes õpivad kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikooli tasemeõppes.

Koolituskursuse tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning seda rahastatakse läbi EL Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine“.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Hind: 0€

Teemad:

• Teenuse disainimine ja turundamine.
  • Projekti alustamine.
  • Planeerimistööd ja kalkulatsioonid.
  • Hinnapakkumine.
  • Toidu valmistamine ja selle serveerimine.
  • Transport.
  • Praktiline teenindamine.