Vastuvõtt

Vastuvõtt 2020

Dokumentide vastuvõtt alates 30. novembrist kuni 31. jaanuarini.

PAKUTAVAD ERIALAD:

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TSÜKLIÕPPES:

Võtame vastu avaldusi ka ÜLDHARIDUSÕPPE õppekavadele. Vastuvõtutingimustega saad tutvuda kooli kodulehel.

Vastuvõtukomisjonile esitatavad dokumendid:

• avaldus elektroonselt; vajutada "Otsi konkursse" ning otsida õppeasutuse alt Haapsalu Kutsehariduskeskus
    • täidetakse elektroonselt internetis (ID-kaardiga)
    • täidetakse kokkuleppel koolis kohapeal (vajalik kehtiv ID-kaart)
  • isikut tõendav dokument
    • pass või ID kaart
  • haridust tõendav dokument
    • põhi- või keskharidust tõendav dokument – originaal või dokumendi originaali alusel koolis kinnitatud koopia;
    • põhikooli lõpetajatel valge koolitunnistus;
    • koolikohustuse ea ületanud põhihariduseta isikutel viimane haridust tõendav dokument;

Õpilaste vastuvõtu kord

Isikuandmete töötlemine Haapsalu Kutsehariduskeskuses

Täpsem info: õppeinfo spetsialist Maarika Kuik
e-post: vastuvott@hkhk.edu.ee, telefon: 6661751

Vastuvõtuotsuseid on võimalik näha SAISis.

Varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamine

Haapsalu Kutsehariduskeskuses on võimalik taotleda varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamist (VÕTA). VÕTA arvestamisel saab üle kanda varasemas tasemehariduses õpitut, muu organiseeritud õppetegevuse (kursused jne) ja töökogemuse kaudu ning igapäevase tegevuse käigus ja vabal ajal õppimise tulemusi. Varasemad õpi- või töökogemused peavad vastama õppekavas olevatele teemadele või õpiväljunditele.

Töötukassa toetus infotehnoloogia, hooldustöö ja CNC-pingi töötlemise erialadel.

Eesti Töötukassa pakub toetust kutsekoolis õppivatele tööealistele töötavatele ja töötutele inimestele määratud tingimustel infotehnoloogia, toitlustuskorralduse, hooldustöö, tegevusjuhendaja, puittoodete tehnoloogi ja CNC-pingi töötlemise erialadel. Kui tingimused sobivad sinu valitud erialaga või kuulud mõnesse toetuse saajate kategooriasse, siis võta enne kooli õppimaasumist kindlasti  ühendust Töötukassaga! Toetust on võimalik saada ainult juhul, kui Töötukassasse on avaldus toetuse saamiseks esitatud enne kooli õpilaste nimekirja arvamist.

PAKUTAVAD ERIALAD:

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TSÜKLIÕPPES:

Vastuvõtukomisjonile esitatavad dokumendid:

• täidetakse elektroonselt internetis (ID-kaardiga)
    • täidetakse kokkuleppel koolis kohapeal (vajalik kehtiv ID-kaart)
  • isikut tõendav dokument
    • pass või ID kaart
  • haridust tõendav dokument
    • põhikooli lõpetajatel valge koolitunnistus;

Õpilaste vastuvõtu kord

Isikuandmete töötlemine Haapsalu Kutsehariduskeskuses

Täpsem info: õppeinfo spetsialist Maarika Kuik
e-post: vastuvott@hkhk.edu.ee, telefon: 6661751

Vastuvõtuotsuseid on võimalik näha SAISis.

Varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamine