Vastuvõtt

Vastuvõtt 2021

Dokumentide vastuvõtt noorte erialadele alates 8. märtsist  kuni 18. aprillini ning noorte ja täiskasvanute erialadele alates 1. maist.

KUTSEKESKHARIDUSÕPPE 4. TASEME ERIALAD:

BAASHARIDUSE NÕUDETA VÕI LIHTSUSTATUD ÕPPEKAVA ALUSEL:

NB! Noorte vastuvõtuvestlused toimuvad veebis. Korraldusest loe lähemalt SIIT

Kandideerimine alates 1. maist

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TSÜKLIÕPPES:

* - tasuline õpe

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TÖÖKOHAPÕHISES ÕPPEVORMIS:

Vastuvõtuvestlused täiskasvanud õppijatele toimuvad 29. juunil.

Võtame vastu avaldusi ka ÜLDHARIDUSÕPPE õppekavadele. Vastuvõtutingimustega saad tutvuda kooli kodulehel.

Vastuvõtukomisjonile esitatavad dokumendid:

• avaldus elektroonselt; vajutada "Otsi konkursse" ning otsida õppeasutuse alt Haapsalu Kutsehariduskeskus
    • täidetakse elektroonselt internetis (ID-kaardiga)
    • täidetakse kokkuleppel koolis kohapeal (vajalik kehtiv ID-kaart)
  • isikut tõendav dokument
    • pass või ID kaart
  • haridust tõendav dokument
    • põhi- või keskharidust tõendav dokument – originaal või dokumendi originaali alusel koolis kinnitatud koopia;
    • põhikooli lõpetajatel valge koolitunnistus;
    • koolikohustuse ea ületanud põhihariduseta isikutel viimane haridust tõendav dokument;

Õpilaste vastuvõtu kord

Isikuandmete töötlemine Haapsalu Kutsehariduskeskuses

Täpsem info: õppeinfospetsialist Maarika Kuik
e-post: vastuvott@hkhk.edu.ee, telefon: 6661751

Vastuvõtuotsuseid on võimalik näha SAISis.

Varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamine

Haapsalu Kutsehariduskeskuses on võimalik taotleda varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamist (VÕTA). VÕTA arvestamisel saab üle kanda varasemas tasemehariduses õpitut, muu organiseeritud õppetegevuse (kursused jne) ja töökogemuse kaudu ning igapäevase tegevuse käigus ja vabal ajal õppimise tulemusi. Varasemad õpi- või töökogemused peavad vastama õppekavas olevatele teemadele või õpiväljunditele.

Töötukassa toetus infotehnoloogia, hooldustöö ja CNC-pingi töötlemise erialadel.

Eesti Töötukassa pakub toetust kutsekoolis õppivatele tööealistele töötavatele ja töötutele inimestele määratud tingimustel infotehnoloogia, toitlustuskorralduse, hooldustöö, tegevusjuhendaja, puittoodete tehnoloogi ja CNC-pingi töötlemise erialadel. Kui tingimused sobivad sinu valitud erialaga või kuulud mõnesse toetuse saajate kategooriasse, siis võta kindlasti  ühendust  Eesti Töötukassaga! Toetust on võimalik saada juhul, kui Töötukassasse on avaldus toetuse saamiseks esitatud 30 päeva jooksul õpilase nimekirja arvamisest.

KUTSEKESKHARIDUSÕPPE 4. TASEME ERIALAD:

BAASHARIDUSE NÕUDETA VÕI LIHTSUSTATUD ÕPPEKAVA ALUSEL:

NB! Noorte vastuvõtuvestlused toimuvad veebis. Korraldusest loe lähemalt SIIT

Kandideerimine alates 1. maist

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TSÜKLIÕPPES:

* - tasuline õpe

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TÖÖKOHAPÕHISES ÕPPEVORMIS:

Vastuvõtuvestlused täiskasvanud õppijatele toimuvad 29. juunil.

Vastuvõtukomisjonile esitatavad dokumendid:

• täidetakse elektroonselt internetis (ID-kaardiga)
    • täidetakse kokkuleppel koolis kohapeal (vajalik kehtiv ID-kaart)
  • isikut tõendav dokument
    • pass või ID kaart
  • haridust tõendav dokument
    • põhikooli lõpetajatel valge koolitunnistus;

Õpilaste vastuvõtu kord

Isikuandmete töötlemine Haapsalu Kutsehariduskeskuses

Täpsem info: õppeinfospetsialist Maarika Kuik
e-post: vastuvott@hkhk.edu.ee, telefon: 6661751

Vastuvõtuotsuseid on võimalik näha SAISis.

Varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamine