CNC-pingi operaatori koolitus

Koolituse maht on 60 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht: Puidumaja. Tehnika põik 6, Uuemõisa. Õppeklass asub II korrusel. Klassis on arvutid, programm, CNC-pink.

Läbiviimise aeg: 17. veebruar kuni 2. juuni, neljapäeviti (koolitust ei toimu riiklikel pühadel), kell 17:00-20:00.

Koolitaja Uve Uustalu. Tootearendusosakonna juht

Sihtrühm: töötlevas tööstuses töötavad CAD insenerid, meistrid, seadistajad, tehnikud ja  puidupingitöölised. Koolituse sihtgrupiks on CNC-pingi tehnoloogiast huvitatud täiendõppijad.

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise oskus ja eelteadmised joonestamisest tulevad kasuks.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• CNC- tehnoloogia sissejuhatus/põhialused
  • 2D CAD- tarkvara joonestamise põhialused
  • 3D CAD- tarkvara joonestamise põhialused
  • Alpha CAM- tarkvara

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel. Enne registreerumist tutvuge palun Covid-19 levikust tulenevate nõuetega koolitustel osalemiseks.

Koolituse maht on 60 akadeemilist tundi

Koolitaja Uve Uustalu. Tootearendusosakonna juht