IT-süsteemide automatiseerimine Ansible tarkvara abil

Ansible on vabavaraline tarkvaraprogramm, mida kasutatakse IT-süsteemide haldamiseks ja konfigureerimiseks. Suurepärane tööriist lihtsamate ja ka mõningate keerukamate automatiseerimisülesannete jaoks. Aitab säästa aega ja vaeva, parandada IT-süsteemide tõhusust ja tootlikkust. Siiamaani on Eestis selle kohta tehtud vähe koolitusi.

Registreeru koolitusele siinEelisjärjekorras võtame vastu sihtrühmale vastavad isikud. Vabade kohtade olemasolul võetakse vastu ka teisi.

Hind: 0 eur

Läbiviimise aeg:  1. okt-12. nov, teisipäeviti kokku 7 korral, 17:00 - 20:00.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK arvutiklassis.

Õppe alustamise nõuded: koolitusele tulijal on baasoskused arvutivõrkudes ja Linux-i käsurea kasutamises

Keda ootame koolitusele? IT-süsteemide administraatorid, nooremtarkvaraarendaja ja -testija, IT-süsteemide automatiseerimisest huvitatud isikud.

Teemad:

• Dockeri konteinerid.
  • Ansible automatiseerimise tarkvara.
  • Git versioonihaldus.
  • CI/CD Gitlabi abil.
  • Ansible AWX rakenduse seadistamine ja kasutamine.

Detailsem sisu õppekavas

Koolitaja Oliver Karjane.

Koolitusele me ei saa võtta neid, kes õpivad kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikooli tasemeõppes.

Koolituskursuse tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning seda rahastatakse läbi EL Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine“.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Hind: 0 eur

Läbiviimise aeg:  1. okt-12. nov, teisipäeviti kokku 7 korral, 17:00 - 20:00.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK arvutiklassis.

Teemad:

• Dockeri konteinerid.
  • Ansible automatiseerimise tarkvara.
  • Git versioonihaldus.
  • CI/CD Gitlabi abil.
  • Ansible AWX rakenduse seadistamine ja kasutamine.

Detailsem sisu õppekavas

Koolitaja Oliver Karjane.