Küberturvalisuse tagamine väikeettevõttes

Koolituse tulemusena oskab osaleja tagada elementaarsete küberturvalisuse reeglite järgimise väikeettevõttes vastavalt IT-valdkonna parimatele praktikatele.

Registreeru ootenimekirja siin.

Kui soovid sarnast koolitust tellida oma ettevõttele, võta ühendust allpool oleva kontaktisikuga.

Hind: 0€

Läbiviimise aeg : alustame oktoobris 2024. a. üks kord nädalas, 17:15-20:15, kokku 8 korral.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, HKHK arvutiklass, peahoone III korrusel.  Klassis on olemas töökohad, arvutid, kõik õppeks vajalik.

Keda ootame koolitusele?

• Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete IT-juhid, IT-spetsialistid, kes tegelevad infosüsteemide ja arvutite haldamisega.
  • Vabade kohtade olemasolulul võetakse koolitusele ka neid inimesi, kes otseselt sihtrühma ei kuulu.

Koolitaja: Rain Koor

Teemad:

• Ülevaade etalonturbe raamistikest nagu ISKE ja E-ITS
  • Riist- ja tarkvara inventeerimine, keskne haldus ja uuendused.
  • Vahendid kasutajaõiguste ja ligipääsude halduseks.
  • Ülevaade levinumatest küberrünnaku meetoditest ja võimalused nende ennetamiseks.
  • Taasteplaani loomine ettevõttele.

Detailsem info õppekavas.

Koolitusele ei saa me vastu võtta neid, kes õpivad kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikooli tasemeõppes.

Koolituskursuse tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning seda rahastatakse läbi EL Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine“.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreeru ootenimekirja siin.

Hind: 0€

Keda ootame koolitusele?

Koolitaja: Rain Koor

Teemad:

• Ülevaade etalonturbe raamistikest nagu ISKE ja E-ITS
  • Riist- ja tarkvara inventeerimine, keskne haldus ja uuendused.
  • Vahendid kasutajaõiguste ja ligipääsude halduseks.
  • Taasteplaani loomine ettevõttele.

Detailsem info õppekavas.

KOGU KOOLITUSKALENDER