Koolielu

Õpilaskodud

HKHK õpilaskodud on hubased, puhtad ja värviküllased. Õppijatel on võimalus majutuda HKHK hostelis, täiskasvanud õppijatel ka Tammiku õpilaskodu vahel. Mitmed toad õpilaskodus on 1-kohalised, kus kaaslasega naabertoast jagatakse kahepeale kööginurka ja duširuumi. Ka enamikus 2-, 3- või 4-kohalistes tubades on olemas elektripliit, külmkapp ja valamu. Vaid väheste tubade elanikud peavad süüa valmistama ühisköögis, kuid duširuumid kuuluvad kõikide tubade juurde.

HKHK hostel

• Kohti: 144
  • e-post: hostel@hkhk.edu.ee
  • aadress: Ehitajate tee 7, Uuemõisa, Haapsalu

Tammiku õpilaskodu

• Kohti: 83
  • e-mail: hostel@hkhk.edu.ee
  • aadress: Tennise 10/12, Uuemõisa, Haapsalu
  • õpilaskodu juhataja: Marika Jõgi

Õpilaskodus koha saamiseks pead täitma kooli sisseastumisavaldusel vajalikud andmed, mis registreeritakse ja mis on aluseks vabanevate kohtade jagamisel.

Kui oled saanud õpilaskodus koha või toa, tuleb Sul sõlmida õpilaskodu juhatajaga õpilaskodu leping, mille lahutamatuks osaks on õpilaskodu sisekorraeeskiri.

Õpilaskodu leping sõlmitakse üheks õppeaastaks. Kõigil, kes soovivad järgmisel aastal õpilaskodus elada, tuleb lepingut pikendada enne 30. juunit.

Õpilaskodu hinnad:

• koht HKHK hosteli 1-kohalises toas 65 eurot/1 kuu
  • koht HKHK hosteli 2- ja 3-kohalises toas 50 eurot/1 kuu
  • koht HKHK hostelis 14 eurot/ööpäev
  • koht HKHK hostelis üksi mitmekohalises toas 18 eurot/ööpäev
  • koht Tammiku õpilaskodus 14 eurot/ööpäev
  • koht Tammiku õpilaskodus mitmekohalises toas 18 eurot/ööpäev

Tammiku õpilaskodus on ilma köögita tubade elanike kasutuses I korrusel 2 ühiskööki.

NB! Täiskasvanud õppijatel on võimalik õppetsüklite ajaks broneerida majutust õpilaskodusse meiliaadressil hostel@hkhk.edu.ee

HKHK õpilastele pesu pesemine 1,50 eurot masinatäis. Sauna kasutamine 5 eurot tund.

Õpilaskodu eest saab tasuda:

• Saaja: Rahandusministeerium
  • Saaja konto: EE891010220034796011
  • Selgitus: õpilase nimi
  • Viitenumber: 2800082572

HKHK hostel

• Kohti: 144
  • e-post: hostel@hkhk.edu.ee
  • aadress: Ehitajate tee 7, Uuemõisa, Haapsalu

Tammiku õpilaskodu

• Kohti: 83
  • e-mail: hostel@hkhk.edu.ee