Praktiline arvuti tark- ja riistvara hooldus

• Koolituse lõpuks oskab õppija enamlevinud arvuti riistvaralisi hooldustegevusi ja diagnostikat, lähtudes parimatest praktikatest.

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht: Õpe toimub kooli arvutilaboris (21 töökohta), kus on olemas kõik õppeks vajalikud vahendid (süle- ja lauaarvutid, monitorid) ja tööriistad (iFixit komplektid, suruõhk). Lisaks individuaalsetele töökohtadele on olemas koolitaja arvuti, dataprojektor, tahvel jms. Kõik vahendid ja ruumid vastavad õppe läbiviimiseks vajalikele nõuetele. Õppeks vajalikud arvutid, millel hooldustegevusi läbi viia ja harjutada tagab kool. Oma vahendi sobivuse korral võib õppija selle ka kaasa tuua.

Läbiviimise aeg: 04.10.-08.11.21, enamasti kell 17:00-20:00

Koolitaja on Rain Koor.  Haapsalu Kutsehariduskeskuse arvutiõpetaja.

Sihtrühm: väikeettevõtjad, kellel on ettevõttes rohkem kui 1 arvuti ja kes vajavad baasteadmisi arvuti tark- ja riistvara hoolduse osas.

Õppe alustamise nõuded: algtasemel arvuti kasutamise oskus.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Arvuti põhiparameetrid
  • Arvutikomponendid ja lisaseadmed
  • Arvutitöökoha ohutus
  • Arvutitöökoha ergonoomika
  • Arvutiriistvara diagnostika ja hooldus
  • Operatsioonisüsteemi diagnostika ja hooldus
  • Küberturvalisus

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel.

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi

Läbiviimise aeg: 04.10.-08.11.21, enamasti kell 17:00-20:00

Koolitaja on Rain Koor.  Haapsalu Kutsehariduskeskuse arvutiõpetaja.

Õppe alustamise nõuded: algtasemel arvuti kasutamise oskus.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Arvuti põhiparameetrid