Puittoote valmistamine epoksiidvaigu abil

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 40 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht:  õpe toimub HKHK puidumaja klassis ja laboris, Tehnika põik 6, Uuemõisa, Haapsalu. Õpperuumides on olemas kõik teoreetiliseks ja praktiliseks õppeks vajalik. Tööks vajalikud riided võtab õppija ise kaasa.

Läbiviimise aeg: 19. oktoober kuni 7. detsember (8 õppepäeva, teisipäeviti). Õppetöö toimub kell 17:00-21:00.

Koolitaja on Ülle Kübarsepp. Puiduvaldkonna kutseõpetaja HKHK-s, masintöötlemise tehnoloogia, viimistlus ja restaureerimine. Tisler tase 3, pehmemööbli valmistaja tase 4

Sihtrühm: õppele on oodatud erineva haridustaseme- ja töökogemusega puiduvaldkonnas töötavad isikud või tööd otsivad isikud.

Õppe alustamise nõuded ja täiendav info: soovituslik on varasem töökogemus puiduvaldkonnas. Tervislik seisund peab võimaldama tööd puiduvaldkonnas (kokkupuude kemikaalidega).

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Sissejuhatus puidutoote valmistamiseks, sh ohutusnõuded ning isikukaitsevahendite kasutamise vajalikkus töös kemikaalidega
  • Epoksiidvaigu ,silikooni kasutamise ohutus  ja materjali töötlus
  • Tehnoloogiliste protsesside tähtsus puittoodete valmistamisel ja kemikaalide ohutuskaardil oleva info kasutamine
  • Puit ja teiste materjlide kehtestatud kvaliteedinõudeid ning võimalike vigade olemust ja nende kõrvaldamise võimalus
  • Ettevalmistustööd rakise ja aluse valmistamiseks
  • Erinevad puidupõhised materjalid

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel.

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 40 akadeemilist tundi