Jagasime hingedepäeval helkureid 02. november HKHK

Täna on hingedepäev. Oleme selle päeva raames varasemalt jaganud kooliperele hommikuti helkureid, et nad oleksid pimedal ajal paremini nähtavad ja kaitstud. See traditsioon jätkus ka sellel aastal.

Hommikul tervitas peamajja saabunud õppijaid ning töötajaid äriteenuste osakonna juhataja Marelle Möll, kes jagas soovijatele helkureid. Ehitus- ja puidumajas käisid helkureid jagamas kooli huvijuht Marit Tamm ning avalike suhete spetsialist Tiia Tiisler. Õppijad võtsid tänutundega helkurid vastu ning lubasid need kohe ka välisriietele kinnitada. Rõõm oli tõdeda, et paljudel õpilastel olid helkurid juba varasemalt olemas.

Eelmisel talvel täitsime koos õpilastega koolimaja juurde toova puudeallee 250 helkuriga, samuti seadsime siis koolimaja juurde helkuripuu, kust igaüks võis endale kaasa haarata helkuri, seda eesmärgiga juhtida tähelepanu helkuri kandmise olulisusele. Tegevus pälvis mitmete kogukonnaliikmete tähelepanu ning sai kajastust ka kohalikus ajalehes.

Kuna meie helkuripuu sai väga populaarseks, võtsime plaani minna helkureid jagama ka õhtusel ajal Uuemõisa ümbruskonna inimestele. Sel äreval ajal soovisime tähtsutada inimest ja suunata tähelepanu üksteise hoidmisele ja väärtustamisele

Kõik huvilised, kes täna omale helkurit ei saanud, saavad selle ise võtta koolimaja kõrval asuvalt helkuripuult.

Kanna Sinagi helkurit, sest iga inimene on oluline! Rahulikku hingedepäeva!

Kanna Sinagi helkurit, sest iga inimene on oluline! Rahulikku hingedepäeva!