Plaatija

Koolituse läbinul on teadmised ja oskused plaatimistööde sooritamiseks.

Sooviavalduste esitamine siinKõik sooviavaldused registreeritakse ära, hiljem toimuvad sisseastumisvestlused, mille põhjal otsustatakse õppele saamine.

Läbiviimise aeg:

• sept 2024-jaanuar 2025. Õpe toimub 2-3 päeva järjest üle nädala.
  • Täpsemad kuupäevad selgumisel.

Koolituse maht: 190 akad tundi kontaktõpet, lisandub iseseisev töö.

Läbiviimise koht: Haapsalu Kutseahriduskeskuse Ehitusmaja (Tennise 10/12, Uuemõisa)

Sihtrühm:

• Plaatimisteenust pakkuvad isikud.

• Isikud, kes soovivad omandada plaatimise oskuseid.

Eeltingimus: õppele tulijal peab olema vähemalt põhiharidus või selle puudumisel vanus vähemalt 27 aastat.

Teemad:

• Plaaditavate pindade ettevalmistamine.

• Hüdroisolatsioonitööd siseruumides.

• Plaatimistööd.

Detailne sisu õppekavas.

Lisainfo.

• Kandideerimine on avatud kuni 23.08.24, vabade kohtade olemasolulul pikendatakse kandideerimise tähtaega.
  • Kõikide registreerujatega toimub veebi teel vestlus 27.08.2024, mille põhjal langetatakse otsus koolitusele pääsemise osas.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Koolituse läbinul on teadmised ja oskused plaatimistööde sooritamiseks.

Läbiviimise aeg:

• sept 2024-jaanuar 2025. Õpe toimub 2-3 päeva järjest üle nädala.
  • Täpsemad kuupäevad selgumisel.

Koolituse maht: 190 akad tundi kontaktõpet, lisandub iseseisev töö.

Sihtrühm:

• Plaatimisteenust pakkuvad isikud.

• Isikud, kes soovivad omandada plaatimise oskuseid.

Teemad:

• Plaaditavate pindade ettevalmistamine.

• Hüdroisolatsioonitööd siseruumides.

• Plaatimistööd.