Puhastustööde tööprotsesside juhtimine

• Ootame koolitusele inimesi, kellel on töökogemus puhastusteeninduses ning soovivad ennast arendada järgmisele tasemele - olla tulevikus puhastustööde juht.
  • Neljal õppepäeval vaatame esmalt üle baasteemad: puhastuse kuldreeglid, tänapäevased töövahendid ja -võtted. Seejärel liigume ülesannetega edasi - kuidas kavandada eri liiki puhastustöid, koristades kvaliteetselt, kuid samal ajal aega ja raha säästes. Vt. täpsemalt teemasid altpoolt.

REGISTREERU KOOLITUSELE siin.

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: 21.aug-11.sept, neljal kolmapäeval 9:00-16:00

Läbiviimise koht: Haapsalu KHK puhastusteeninduse õppeklassis (Ehitajate tee 7, Uuemõisa). Õpe toimub koha peal.

Õppega alustamise nõuded:

• eelnev töökogemus puhastusteeninduse valdkonnas,
  • huvi omandada tulevikus puhastustöödejuht, tase 5 kutsetunnistust.

Keda ootame koolitusele?

• Isikud, kelle tööülesanded on tihedalt seotud puhastusteenindusega ning kes tulevikus soovivad omandada puhastustööde juht, tase 5 kutsetunnistust.
  • Puhastusteenindajad, haldusjuhid, toitlustus majutusvaldkonna osakonnajuhid, hotellide perenaised.
  • Vabade kohtade olemasolulul võetakse koolitusele ka neid inimesi, kes otseselt sihtrühma ei kuulu.
  • Koolitusele ei saa me vastu võtta neid, kes õpivad samal ajal kutseõppeasutuse, rakenduskõrgkooli või ülikooli tasemeõppes.

Teemad:

• Puhastuse kuldreeglid, mustuse ja pinnakattematerjali tundmine, meetodi valik, aseptiline tööviis.
  • Kaasaegsete ja ergonoomiliste töövahendite valimine.
  • Koristusainete valik, doseerimise tähtsus.
  • Koristuse planeerimine, mõõdistamine.
  • Koristusmasinate kasutus (erinevad imurid, tekstiilipesur, i-mopp, aurupuhasti)
  • Praktiliste situatsioonülesannete lahendamine

Detailne sisu õppekavas.

Koolitaja Liisi Lehtsaar-Reisner

Koolituskursuse tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning seda rahastatakse läbi EL Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine“.

KOGU KOOLITUSKALENDER

REGISTREERU KOOLITUSELE siin.

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: 21.aug-11.sept, neljal kolmapäeval 9:00-16:00

Õppega alustamise nõuded:

• eelnev töökogemus puhastusteeninduse valdkonnas,
  • huvi omandada tulevikus puhastustöödejuht, tase 5 kutsetunnistust.

Keda ootame koolitusele?

Teemad:

• Kaasaegsete ja ergonoomiliste töövahendite valimine.
  • Koristusainete valik, doseerimise tähtsus.
  • Koristuse planeerimine, mõõdistamine.
  • Praktiliste situatsioonülesannete lahendamine

Detailne sisu õppekavas.