Puhastustööde tööprotsesside juhtimine

Ootame koolitusele inimesi, kes omavad eelnevat töökogemust puhastusteeninduses ning soovivad ennast arendada juhtimaks tööprotsesse puhatusteeninduses

Registreeru koolitusele siin. Eelisjärjekorras võtame vastu sihtrühmale vastavad isikud. Vabade kohtade olemasolul võetakse vastu ka teisi.

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: 21.aug-11.sept, kolmapäeviti 9:00-16:00

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK puhastusteeninduse õppeklassis. Õpe toimub koha peal.

Õppega alustamise nõuded:

• eelnev töökogemus puhastusteeninduse valdkonnas,
  • huvi omandada tulevikus puhastustöödejuht, tase 5 kutsetunnistust.

Keda ootame koolitusele?

• Isikud, kelle tööülesanded on tihedalt seotud puhastusteenindusega ning kes tulevikus soovivad omandada puhastustööde juht, tase 5 kutsetunnistust.
  • Puhastusteenindajad, haldusjuhid, toitlustus majutusvaldkonna osakonnajuhid, hotellide perenaised.
  • Vabade kohtade olemasolulul võetakse koolitusele ka neid inimesi, kes otseselt sihtrühma ei kuulu.

Teemad:

• Puhastuse kuldreeglid, mustuse ja pinnakattematerjali tundmine, meetodi valik, aseptiline tööviis.
  • Kaasaegsete ja ergonoomiliste töövahendite valimine.
  • Koristusainete valik, doseerimise tähtsus.
  • Koristuse planeerimine, mõõdistamine.
  • Koristusmasinate kasutus (erinevad imurid, tekstiilipesur, i-mopp, aurupuhasti)
  • Praktiliste situatsioonülesannete lahendamine

Detailne sisu õppekavas.

Koolitaja Liisi Lehtsaar-Reisner

Koolitusele ei saa me vastu võtta neid, kes õpivad kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikooli tasemeõppes.

Koolituskursuse tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning seda rahastatakse läbi EL Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine“.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: 21.aug-11.sept, kolmapäeviti 9:00-16:00

Õppega alustamise nõuded:

• eelnev töökogemus puhastusteeninduse valdkonnas,
  • huvi omandada tulevikus puhastustöödejuht, tase 5 kutsetunnistust.

Keda ootame koolitusele?

Teemad:

• Kaasaegsete ja ergonoomiliste töövahendite valimine.
  • Koristusainete valik, doseerimise tähtsus.
  • Koristuse planeerimine, mõõdistamine.
  • Praktiliste situatsioonülesannete lahendamine

Detailne sisu õppekavas.