News

Kevadnäitusel saab näha puiduvaldkonna koolitöid 23. May HKHK


17. - 27. maini saab HKHK aulas näha puiduvaldkonna erialatundides valminud koolitöid. Traditsioonilisel kevadnäitusel on vaatamiseks väljas õppetundides valmistatud mööbel ja teised puitesemed. Lisaks noortele tisleritele, kes omandavad haridust kutsekeskharidusõppes, alustas sel õppeaastal esmaskordselt kutseõpinguid tisleri eriala täiskasvanute õppegruppMööblirestaureerimise eriala õpilased on kätt proovinud vanade esemete korda tegemisel ja pehme mööbli valmistajad mugavate tugitoolide valmistamisel. Peagi on tisleritel ja mööblirestaureetoritel algamas kutsekvalifikatsioonieksamid, siis toovad nad välja veel uhkemad lõputööd, mis näitavad nende meisterlikkust veelgi kõrgemal tasemel.

Kui soovid imetleda puidumeistrite oskusi ja osavust, siis tule astu läbi Haapsalu Kutsehariduskeskusest!

17. - 27. maini saab HKHK aulas näha puiduvaldkonna erialatundides valminud koolitöid. Traditsioonilisel kevadnäitusel on vaatamiseks väljas õppetundides valmistatud mööbel ja teised puitesemed. Lisaks noortele tisleritele, kes omandavad haridust kutsekeskharidusõppes, alustas sel õppeaastal esmaskordselt kutseõpinguid tisleri eriala täiskasvanute õppegruppMööblirestaureerimise eriala õpilased on kätt proovinud vanade esemete korda tegemisel ja pehme mööbli valmistajad mugavate tugitoolide valmistamisel.

Peagi on tisleritel ja mööblirestaureetoritel algamas kutsekvalifikatsioonieksamid, siis toovad nad välja veel uhkemad lõputööd, mis näitavad nende meisterlikkust veelgi kõrgemal tasemel.

Kui soovid imetleda puidumeistrite oskusi ja osavust, siis tule astu läbi Haapsalu Kutsehariduskeskusest!