Andmeanalüüs MS Excel baasil

Koolituse tulemusena oskab õppija kasutada tabeltöötlusprogrammi nii, et kasutab iseseisvalt sobilikke funktsioone ning suudab orienteeruda andmetes ning neid ka graafiliselt visualiseerida.

Registreerin koolitusele

Läbiviimise aeg: 10.jaan-7.märts, teisipäeviti 17:00-20:00, kokku 8 õhtul. Koolitus ei toimu 21.veebr.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK arvutiklassis.

Koolituse maht: 33 akadeemilist tundi.

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise oskus baastasemel

Sihtrühm: igapäevased arvutikasutajad, kellel on vajadus töödelda ja analüüsida või visualiseerida suuri andmehulki. Näiteks: müügiosakondade töötajad (sh ka tootmises), kliendihaldurid, keskastmejuhid, spetsialistid, sekretärid, raamatupidajad jt, kes oma igapäevatöös kasutavad tabelarvutust.

Teemad:

• Baaskasutus

• Erinevad funktsioonid

• Andmete visualiseerimine

Detailne sisu õppekavas

Koolitaja. Marek Seil on HKHK IT-juht, kutseõpetaja ja arvutivaldkonna koolitaja. Ta on lõpetanud Tallinna Polütehnikumi (1999-2002).

Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Koolitusele pääsevad eelisjärjekorras täiskasvanud, kes kuuluvad sihtrühma, kellel on tööalane vajadus ja põhjendus ning viimasena arvestame registreerimisjärjekorda. Osaleda võivad ka registreeritud töötud või inimesed, kes hetkel ei tööta, kuid pole töötuna registreeritud.

Koolitus ei ole suunatud õpetajatele, riigi- ja KOV ametnikele ega neile, kes õpivad kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikooli tasemeõppes.

Koolituskursuse tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning seda rahastatakse läbi Euroopa Sotsiaalfondi programmi "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine".

Kursuste korraldamise kord. Covid-19 nõuded.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreerin koolitusele

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK arvutiklassis.

Koolituse maht: 33 akadeemilist tundi.

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise oskus baastasemel

Teemad:

• Baaskasutus

• Erinevad funktsioonid

• Andmete visualiseerimine

Detailne sisu õppekavas

Kursuste korraldamise kord. Covid-19 nõuded.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Kontaktisik