Andmeanalüüs MS Excel baasil

Koolituse tulemusena oskab õppija kasutada tabeltöötlusprogrammi nii, et kasutab iseseisvalt sobilikke funktsioone ning suudab orienteeruda andmetes ning neid ka graafiliselt visualiseerida.

Registreerin koolitusele

Läbiviimise aeg: 10. jaanuar-28. veebruar 2023, 8 koolituspäeva.

Läbiviimise koht: HKHK arvutiklass, peahoone III korrusel.  Klass on komplekteeritud vajaliku tarkvaraga (MS Windows, MS Excel). Õpperuumidesse pääseb ka liikumispuudega õppija. Koolil on valmisolek veebipõhiseks õppeks Google Meet keskkonnas.

Koolituse maht: 33 akadeemilist tundi.

Koolitaja. Marek Seil on HKHK IT-juht, kutseõpetaja ja arvutivaldkonna koolitaja. Ta on lõpetanud Tallinna Polütehnikumi (1999-2002).

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise oskus baastasemel

Sihtrühm: igapäevased arvutikasutajad, kellel on vajadus töödelda ja analüüsida või visualiseerida suuri andmehulki. Näiteks: müügiosakondade töötajad (sh ka tootmises), kliendihaldurid, keskastmejuhid, spetsialistid, sekretärid, raamatupidajad jt, kes oma igapäevatöös kasutavad tabelarvutust.

Teemad:

• Baaskasutus

• Erinevad funktsioonid

• Andmete visualiseerimine

Detailne sisu õppekavas

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel. Enne registreerumist tutvuge palun Covid-19 levikust tulenevate nõuetega koolitustel osalemiseks.

Registreerin koolitusele

Läbiviimise aeg: 10. jaanuar-28. veebruar 2023, 8 koolituspäeva.

Koolituse maht: 33 akadeemilist tundi.

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise oskus baastasemel

Teemad: