Andmeanalüüs MS Excel baasil

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 33 akadeemilist tundi.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, HKHK arvutiklass, peahoone III korrusel.  Klassis on olemas töökohad, arvutid, kõik õppeks vajalik.

Läbiviimise aeg: 6. oktoober kuni 1. detsember, kolmapäeviti. Enamasti kell 17:00-20:00

Koolitaja Valdo Nõlvak.  Valdo on HKHK IT-valdkonna õpetaja ja koolitaja (al 2010), tal on rakenduslik kõrgharidus IT-s (TLÜ Haapsalu Kolledž).

Sihtrühm: igapäevased arvutikasutajad, kellel on vajadus töödelda ja analüüsida või visualiseerida suuri andmehulki. Näiteks: müügiosakondade töötajad (sh ka tootmises), kliendihaldurid, keskastmejuhid, spetsialistid, sekretärid, raamatupidajad jt, kes oma igapäevatöös kasutavad tabelarvutust.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Baaskasutus
  • Erinevad funktsioonid
  • Andmete visualiseerimine

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel.

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 33 akadeemilist tundi.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Baaskasutus