Koolitused

Õppides tutvud põnevate, sinu huvisid jagavate inimestega

Meie kursused toimuvad nüüdisaegses õpikeskkonnas. Õppijate kasutada on puidu- ja ehitusmaja, käsitööklassid ning õppeköögid. Arvutiklassid on varustatud kaasaegsete arvutitega ning mugavad loenguruumid esitlustehnikaga.

Kursuste põhisuunaks on pakkuda tööalaseid täienduskoolitusi kooli õppekavarühmades: toitlustamineteenindus ja turismehitus ja puidutööraamatupidaminesotsiaaltööinfotehnoloogia ja käsitöö. Võtmeoskusi saab elukestvast õppest huvitatu täiendada õpitubades ning õhtustel keelekursustel. Korraldame ettevõttele sisekoolitusi, mis lähtuvad tellija soovidest. Selleks, et iga huviline leiaks sobiva koolituse, palun võtke meiega ühendust!

Täiendav info ja registreerimine kursustele: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.eetelefon: 666 1745, 508 1016.