Avaliku esinemise koolitus

Me kõik oleme kohanud esinejat, kelle jutt on küll õige, aga lihtsalt ei jõua meieni, kuna on raskesti jälgitav või lihtsalt ebausutav. Mõne teine suudab aga esitada oma seisukohti väga selgelt ja enesekindlalt, köites kuulaja tähelepanu ja tekitades temas huvi.  Kuidas seda saavutada?

Koolitus seab eesmärgiks aidata Teil leida mitte ainult täiendavaid meetodeid oma töö efektiivsemaks muutmiseks, vaid ka paljundada arusaamist, et avalik esinemine on vaid kõnelemise eriolukord. Seega – kui me oleme võimelised kõnelema, siis oleme võimelised ka esinema.

Koolitaja Martin Veinmann on Eesti Draamateatri näitleja ja kõnekunsti koolitaja

Hind: 125 eur

Läbiviimise aeg: 19. aprill 9:30-16:00

Koolituse maht: 8 akadeemilist tundi.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK.

Programm:

• Sissejuhatus
  • Kõnelemine ja esinemine
  • Kõnelemine kui suhtlemine
  • Kõnelemine kui eneseväljendus.
  • Kõnelemine kui dialoog
  • Hääl ja keha

Detailsem sisu siin.

Koolitusele registreerumise link

Kui koolituse eest tasub eraisik, siis vali "asutusega seos puudub". Kui koolituse eest tasub ettevõte, siis on vali "otsi asutust äriregistrist" ja sisesta registrikood. Küsimuste korral võta ühendust kontaktisikuga.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Hind: 125 eur

Läbiviimise aeg: 19. aprill 9:30-16:00

Koolituse maht: 8 akadeemilist tundi.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK.

Programm:

• Sissejuhatus
  • Kõnelemine ja esinemine
  • Kõnelemine kui suhtlemine
  • Kõnelemine kui eneseväljendus.
  • Kõnelemine kui dialoog
  • Hääl ja keha