CNC puidutöötlemiskeskuse operaator

TUNNIPLAAN

Koolituse tulemusena on õppijal:

• kompetentsus, mis võimaldab töötada oskustöölisena mööblitööstuse või puidutöötlemise ettevõtetes, osates töödelda puidust või puidupõhistest materjalidest toorikuid ja detaile CNC puidutöötlemiskeskusel.
  • 4. taseme cnc puidutöötlemiskeskuse operaatori kutseeksami sooritamiseks vajalikud teadmised ja oskused.

Hetkel käimasolevale kursusele uusi osalejaid juurde ei võeta. Kui soovid ennast uue kursuse jaoks ootenimekirja panna, siis saad seda teha siin

Hind: 0 eur

Läbiviimise aeg:

• 31.jaan-12. juuni 2024. Täispikad päevad K ja N üle nädala.
  • 31.01-01.02, 15.02,  28-29.02, 13-14.03, 27-28.03, 10-11.04, 24-25.04, 08-09.05, 22-23.05, 05-06.06, 12.06.
  • Lisandub ettevõtete külastuseks kuluv aeg, mis lepitakse koolitusele tulijatega eraldi kokku.

Koolituse maht: 200 akad tundi kontaktõpet, lisandub iseseisev töö.

Läbiviimise koht: Haapsalu KHK Puidumajas (Tehnika põik 6, Uuemõisa)

Sihtrühm: Koolitusele on oodatud kõik huvilised, kes soovivad omandada cnc puidutöötlemise algteadmisi.

Eeltingimus: Põhiharidus.

Teemad:

• CNC puidutöötlemiskeskuse operaatori alusteadmised.

• CAD/ CAM tarkvara.

• Puidu ja puidupõhiste materjalide lõiketöötlemine CNC puidutöötlemiskeskustel.

Detailne sisu õppekavas.

Koolitajad: Aare Mehiste, Uve Uustalu

Lisainfo.

• Kandideerimine on avatud kuni 14.01.24, vabade kohtade olemasolulul pikendatakse kandideerimise aega.
  • Kõikide registreerujatega toimub veebi teel vestlus 24.01.2024, mille põhjal langetatakse otsus koolitusele pääsemise osas.
  • Koolitus ei sisalda kutseeksamit, piisava arvu huviliste korral tellitakse kutseeksam kooli juurde.
  • Ettevõtted asuvad Haapsalu linnas või selle lähiümbruses. Külastuseks vajalikku transporti kool ei taga, sõidujagamine toimub õppegrupi omavahelise vastastikuse kokkuleppe alusel.

KOGU KOOLITUSKALENDER

TUNNIPLAAN

Koolituse tulemusena on õppijal:

Hind: 0 eur

Läbiviimise aeg:

• 31.jaan-12. juuni 2024. Täispikad päevad K ja N üle nädala.

Koolituse maht: 200 akad tundi kontaktõpet, lisandub iseseisev töö.

Läbiviimise koht: Haapsalu KHK Puidumajas (Tehnika põik 6, Uuemõisa)

Eeltingimus: Põhiharidus.

Teemad:

• CNC puidutöötlemiskeskuse operaatori alusteadmised.

• CAD/ CAM tarkvara.

Detailne sisu õppekavas.