Digitaalsed jõulukaardid

Registreerin

Töötoa maht on 3 akadeemilist tundi veebipõhist kontaktõpet.

Läbiviimise koht: Zoomi veebikeskkond õppija koduste töövahenditega. Töötoas osalemiseks on vaja internetiühendusega arvutit, kõlareid, kaamerat ja mikrofoni. Õpe toimub vabavaralise programmiga Canva. Töötoas osalemise tingimuseks on arvuti kasutamise oskused tavakasutaja tasemel.

Läbiviimise aeg: 14. detsember (teisipäev), kell 17:30.

Töötuba juhendavad Helina Puksmann, Helerin Anspeeter, Liis Leppmaa, Tallinna Ülikooli haridustehnoloogia eriala magistriõppe üliõpilased.

Sihtrühm: õppele on oodatud kõik huvilised, kes soovivad saada oskuseid digitaalsete jõulukaartide loomisel.

Töötoa teemad täpsemalt õppekavas

• sissejuhatus ja programmi tutvustus tööriistad,
  • menüüd ja mallid kaardi kujundamine,
  • koostamine ja saatmine tagasiside ja kokkuvõtted

Töötuppa registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga

Töötuba on registreerunutele TASUTA!

Registreerin

Töötoa maht on 3 akadeemilist tundi veebipõhist kontaktõpet.

Läbiviimise aeg: 14. detsember (teisipäev), kell 17:30.

Töötoa teemad täpsemalt õppekavas

• sissejuhatus ja programmi tutvustus tööriistad,
  • menüüd ja mallid kaardi kujundamine,
  • koostamine ja saatmine tagasiside ja kokkuvõtted

Töötuba on registreerunutele TASUTA!