Ideed rahaks läbi ettevõtluse

Tegemist on praktilise ettevõtluskoolitusega, mille käigus osaleja loob tegevuskava, mis aitab tal oma ideed läbi ettevõtluse rahaks muuta.

Registreeru koolitusele siin.

Hind: 83 eur. Maksmise lisainfo

Läbiviimise aeg: 27. nov, esmaspäev, 09:00-16:00 (sisaldab pause).

Läbiviimise koht: veebis

Koolitaja: Sirle Truuts - ettevõtluse alane koolitaja, õppejõud ja raamatute autor.

Sihtrühm ja õppega alustamise eeldused

• Vähemalt 18-aastane ja põhiharidusega inimene.
  • Inimesed, kes ei tea ettevõtlusest suurt midagi, aga sooviksid sellest rohkem teada, et oma ideid ellu viia.
  • Inimesed, kes juba tegelevad mingil määral ettevõtlusega, kuid soovivad alustõed enda jaoks üle korrata ja rohkem fookust paika saada.

Koolitusest lähemalt:

• Tegemist on praktilise 1-päevase ettevõtluskoolitusega, mis toimub läbi veebi.
  • Sind ei oota ees ainult passiivne loengu kuulamine. Selleks, et sellest päevast rohkem kasu oleks, teed sa läbi ka praktilisi ülesandeid.
  • Salvestust vähemalt esialgu ei planeerita. Me eeldame, et registreeruja osaleb reaalajas.
  • Koolituspäeva lõpuks ongi sul valminud praktiline tegevuskava, mis aitab sul oma ideed läbi ettevõtluse rahaks muuta.
  • Enne koolitust soovitame tutvuda ka koolitaja tasuta e-koolitusega.

Käsitletavad teemad:

• Sissejuhatus ettevõtlusesse. Ettevõtlusest Eestis.
  • Ettevõtja kui ettevõtluse süda.
  • Äriidee, toode ja teenus.
  • Visioon, missioon ja eesmärgid.
  • Kliendi, turu ja konkurentide analüüs.
  • Turundus ja müük.
  • Hinnastamine.
  • Raamatupidamise ja maksunduse ABC.
  • Ärikeskkond ja riskianalüüs.

Lisainfo. Osalejatele saadetakse enne koolituse algust e-maili aadressile Zoomi link. Palun olge registreerimisel tähelepanelikud e-maili sisestamisel.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreeru koolitusele siin.

Hind: 83 eur. Maksmise lisainfo

Läbiviimise aeg: 27. nov, esmaspäev, 09:00-16:00 (sisaldab pause).

Läbiviimise koht: veebis

Sihtrühm ja õppega alustamise eeldused

• Vähemalt 18-aastane ja põhiharidusega inimene.

Koolitusest lähemalt:

• Enne koolitust soovitame tutvuda ka koolitaja tasuta e-koolitusega.

Käsitletavad teemad:

• Sissejuhatus ettevõtlusesse. Ettevõtlusest Eestis.
  • Ettevõtja kui ettevõtluse süda.
  • Äriidee, toode ja teenus.
  • Visioon, missioon ja eesmärgid.
  • Kliendi, turu ja konkurentide analüüs.
  • Turundus ja müük.
  • Hinnastamine.
  • Raamatupidamise ja maksunduse ABC.
  • Ärikeskkond ja riskianalüüs.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Kontaktisik