Joonistades rahuloluni

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 20 akadeemilist tundi. Kokku on 5 õppepäeva 4 akad tundi korraga

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu. HKHK peahoone, II korrus kunstiklass. Klassis on olemas kõiki esmane, õppija võib ise kaasa võtta: harilikud pliiatsid (B2 ja B6), teritaja, kustukumm. Võimalusel kahe laiusega viltpliiatsid (2,5mm/5mm. 12 värvi). Värvipliiatsid, soovituslikult 18 värvi.

Läbiviimise aeg: Neljapäeviti, 4 akad tundi korraga, kell 17:00-20:00 (5 õppepäeva), sügis (september) 2022. Aeg täpsustub augustis!

Koolitaja on Karin Mägi. Karin on muuseumipedagoog ja koolitaja. Ta on on kunstiõpetaja haridusega ning juhendab kunstiringe. Karini soov on tuua täiskasvanu kunstile ja joonistamisele sammu lähemale ning pakkuda loovat tegevust rahulolu ja hingerahu leidmise vahendiks. Õppe käigus toimuvad põnevad arutelud ning erinevate teoste analüüsimine ja vaatlus. Koolituse käigus annab juhendaja suunavat tagasisidet.

Sihtrühm: Kursusele on oodatud kõik kunstihuvilised täiskasvanud, kes läbi joonistamise soovivad arendada oskust keskenduda ja tunda rahulolu enda loodu üle. Eelnev joonistamisoskus ei ole vajalik.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Vabajoonistamine. Loovuse ergutamine
  • Zen-tangle (mustrisüsteem)
  • Mandala
  • Kaasaegne joon
  • Perspektiiv ja joonealune

Hind osalejale (5 õppepäeva) on 48,00 eurot (arvet saab tasuda osadena).

Registreerin koolitusele

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaEnne registreerumist tutvuge palun Covid-19 levikust tulenevate nõuetega koolitustel osalemiseks.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Vabajoonistamine. Loovuse ergutamine
  • Zen-tangle (mustrisüsteem)
  • Mandala
  • Kaasaegne joon
  • Perspektiiv ja joonealune

Hind osalejale (5 õppepäeva) on 48,00 eurot (arvet saab tasuda osadena).