Meie koolist

Kooli sümboolika

HKHK logol kujutatud sõlm on mitmetähenduslik kujund, mille erinevad tõlgendused loovad avara mängumaa. Sõlmimine tähistab sünonüümina ühendamist, sõna “sõlmuma” aga ka arengutÜks sõlme sõlmtähendusi on keskus. Nii võiks Haapsalu Kutsehariduskeskust kutsuda ka kutseharidussõlmeks.

Sõlmega haakuvad mõtteterad:

• Elukutsevalik on elu sõlmküsimus ning valiku hetk elu sõlmpunkt.
  • Keeruka sõlme tegemine nõuab oskust ja käelist osavust.
  • Koolis sõlmitud suhted kestavad tihti läbi elu.

Tunnuslause: HKHK – Hea Kool, Hea Kutse!

HKHK koolipere on nagu kameeleon, kes on värvikas ja rõõmsameelne, kohaneb kiiresti olukordadega, on valmis uuteks tegudeks ja väljakutseteks ning on hooliv kõige ha kõigi suhtes. Kameeleoni disainisid IT-18 õpilane Markus Kurg ja BT-18 õpilane Robin Silk.

HKHK: Hakkaja, Kohanemisvõimeline, Hooliv, Kiire

Stiiliraamat

Sõlmega haakuvad mõtteterad:

• Elukutsevalik on elu sõlmküsimus ning valiku hetk elu sõlmpunkt.
  • Keeruka sõlme tegemine nõuab oskust ja käelist osavust.
  • Koolis sõlmitud suhted kestavad tihti läbi elu.

Tunnuslause: HKHK – Hea Kool, Hea Kutse!

HKHK: Hakkaja, Kohanemisvõimeline, Hooliv, Kiire

Stiiliraamat