Lapitehnika algkursus

Koolitus kõikidele õmblushuvilistele! Koolitaja Janne Muuli juhendamisel saavad selgeks lapitehnikas enamlevinud meetodid: ruudud, kolmnurgad, ribatehnika, palkmaja. Osaleja saab kaasa juhendmaterjali, mille järgi on võimalik edaspidi iseseisvalt õmmelda. NB! Õmblemiseks vajalikud kangad tuleb endal kaasa võtta.

Registreerin koolitusele 1 vaba koht.

Hind: 135 eur

Läbiviimise aeg: 1. märts - 29. märts, kolmapäeviti, kell 17:30-20:30 (kokku 5 õhtul)

Koolituse maht: 20 akad tundi

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK tekstiilitöö klass.

Sihtrühm ja õppe alustamise tingimused. Koolitus sobib kõigile õmblushuvilistele. Eelteadmised ei ole vajalikud, kuid toetavad õpet. Soovituslik on, et kodus võiks olla õmblusmasin

Teemad:

• Lapitehnikas enamlevinud meetodid. Koolitusel osaleja saab kaasa juhendmaterjali, mille järgi on võimalik edaspidi iseseisvalt õmmelda.
  • Väljalõikamine.
  • Õmblemine: kiirmeetodid kolmnurkade õmblemisel, palkmaja, ruutude õmblemine, ribatehnika.
  • Ääristamine ja viimistlemine

Detailsem sisu õppekavas

Koolitust juhendab kutseõpetaja Janne Muuli.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreerin koolitusele 1 vaba koht.

Hind: 135 eur

Koolituse maht: 20 akad tundi

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK tekstiilitöö klass.

Teemad:

• Väljalõikamine.
  • Ääristamine ja viimistlemine

Detailsem sisu õppekavas

Koolitust juhendab kutseõpetaja Janne Muuli.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Kontaktisik