Lapitehnika algkursus

• Lapitehnikas enamlevinud meetodid. Koolitusel osaleja saab kaasa juhendmaterjali, mille järgi on võimalik edaspidi iseseisvalt õmmelda. Väljalõikamine.
  • Õmblemine; kiirmeetodid kolmnurkade õmblemisel, palkmaja, ruutude õmblemine, ribatehnika.
  • Lapitöö ääristamine ja viimistlemine

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 36 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, HKHK tekstiilitöö klass 216. Fuajeest otse, II korrus. Õppeks vajalikud vahendid annab kool. Võimalusel palume kaasa võta lapitehnika noa, joonlaua ja lõikamise aluse. Soovija võib kaasa võtta ka oma õmblusmasina.

Läbiviimise aeg: 10. veebruar kuni 21. aprill, algusega kell 17:15 (4 akad tundi korraga)

Koolitust juhendab kutseõpetaja Janne Muuli.

Sihtrühm: oodatud on kõik inimesed, kes soovivad harjutada õmblemist ja õppida lapitehnikat

Teemad on täpsemalt õppekavas

• lapitehnikas enamlevinud meetodid. Koolitusel osaleja saab kaasa juhendmaterjali, mille järgi on võimalik edaspidi iseseisvalt õmmelda
  • väljalõikamine
  • õmblemine; kiirmeetodid kolmnurkade õmblemisel, palkmaja, ruutude õmblemine, ribatehnika
  • lapitöö ääristamine ja viimistlemine

Hind 128,00 eurot

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 36 akadeemilist tundi

Koolitust juhendab kutseõpetaja Janne Muuli.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• väljalõikamine