Lapitehnika jätkukursus

Koolitus neile, kes on juba tuttavad lapitehnikaga ning soovivad oma oskusi edasi arendada - luua veelgi keerukamaid ja kaunimaid töid. Igal kokkusaamisel keskendutakse uuele teemale. Olgu selleks palkmaja, pilttehnika, katedraalaken või aplikatsioontehnika.

Registreeru koolitusele siin.

Hind: 142 eur. Lisainfo maksmise kohta.

Läbiviimise aeg: 14. veebr. - 6. märts, kolmapäeviti, kell 17:30-20:30 (kokku 4 õhtul)

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK tekstiilitöö klass.

Grupi suurus: 6-8 inimest

Koolitust juhendab kutseõpetaja ja koolitaja  Janne Muuli, kelle käe oll on saanud lapitehnika alast õpet nii käsitöö osakonna õppurid kui inimesed õhtustel kursustel.

Sihtrühm ja õppe alustamise tingimused. Eelnev kogemus lapitehnika vallas (osaleja oskab lihtsamaid võtteid, töö kokku panemist, kantimist jms). Soovituslik on, et kodus võiks olla õmblusmasin. Koolitusele võib tulla oma õmblusmasinaga, aga ei pea.

NB! Õmblemiseks vajalikud tekstiilid tuleb endal kaasa võtta.

Teemad:

• Palkmaja.
  • Pilttehnika (pabertehnika).
  • Katedraalaken.
  • Erinevad aplikatsioontehnikad.

Detailsem sisu õppekavas

Koolitust juhendab kutseõpetaja Janne Muuli.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreeru koolitusele siin.

Hind: 142 eur. Lisainfo maksmise kohta.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK tekstiilitöö klass.

Grupi suurus: 6-8 inimest

NB! Õmblemiseks vajalikud tekstiilid tuleb endal kaasa võtta.

Teemad:

• Palkmaja.
  • Pilttehnika (pabertehnika).
  • Katedraalaken.
  • Erinevad aplikatsioontehnikad.

Detailsem sisu õppekavas

Koolitust juhendab kutseõpetaja Janne Muuli.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Kontaktisik