Maitsvad magustoidud. Pasha ja kohukesed

Toimub magustoitude töötuba, mille kangelasteks on kevadpühadele kohaselt pasha ja kohukesed. Kes ütles, et pashat ainult lihavõtete ajal süüakse? Koolitaja on tordikool.ee eestvedaja Marika Sinkkonen, kes omas valdkonnas Eestis tutvustamist ei vaja. Marika käe all õpivad Tallinna Teeninduskoolis pagarid ja kondiitrid. Ta on välja andnud 4 kokaraamatut.

Hind: 48 eur (sisaldab kõiki vajalikke toiduaineid ja töövahendeid).

Läbiviimise aeg:  12. aprill 17:00-21:00

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu Kutsehariduskeskuse õppeköögis  (ruum 123).

Teemad:

• pasha valmistamine;
  • kohukeste valmistamine (klassikaline vaniljemaitsega ja šokolaadi-moosi täidisega).

Lisainfo. Õppeköögis soovitame kanda vahetusjalanõusid. Võta kaasa isiklik põll, et hoida oma riideid puhtana ja karbike, millega allesjäänud magustoidud koju kaasa võtta. Töötoas kasutatud retsepte jagatakse osalejatega.

Koolitusele registreerumise link.

Kui koolituse eest tasub eraisik, siis vali "asutusega seos puudub". Kui koolituse eest tasub ettevõte, siis on vali "otsi asutust äriregistrist" ja sisesta registrikood. Küsimuste korral võta ühendust kontaktisikuga.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Hind: 48 eur (sisaldab kõiki vajalikke toiduaineid ja töövahendeid).

Läbiviimise aeg:  12. aprill 17:00-21:00

Teemad: