Mööbli metallist furnituuri korrastamine

Sellel koolitusel õpitakse korrastama metallist mööbli furnituuri: lukud, riivid, käepidemed, kaunistuslikud elemendid. Kõik, kellel on huvi vana mööbli korrastamise vastu, on oodatud!

Registreeru koolitusele siin.

Hind: 125€. Lisainfo maksmise kohta.

Läbiviimise aeg: 8.05, 15.05,  22.05, kolmel kolmapäeval 17:15-21:00.

Läbiviimise koht: Tehnika põik 6, Haapsalu KHK Puidumaja õppeklassis. Õpe toimub koha peal.

Keda ootame koolitusele?

• Kui sul on huvi vana mööbli taastamise vastu.

• Kui sinu valduses on kasutatud mööblit, millel on taastamist või parandamist vajavaid metallist osasid.

Koolitaja: Maarja Koppelmaa

Teemad:

• 1. päev - sissejuhatus, lukukatte valmistamine.
  • 2. päev - metalli puhastamine, metalli parandustööd.
  • 3. päev - viimistelmine. Erinevad viimistlusviisid: värvimine, kuldamine, oksüdeerimine, mehaaniline, kuumtöötlus, kohrutamine.

Detailne sisu õppekavas.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreeru koolitusele siin.

Hind: 125€. Lisainfo maksmise kohta.

Läbiviimise aeg: 8.05, 15.05,  22.05, kolmel kolmapäeval 17:15-21:00.

Keda ootame koolitusele?

• Kui sul on huvi vana mööbli taastamise vastu.

Koolitaja: Maarja Koppelmaa

Teemad:

• 1. päev - sissejuhatus, lukukatte valmistamine.
  • 2. päev - metalli puhastamine, metalli parandustööd.

Detailne sisu õppekavas.

KOGU KOOLITUSKALENDER