Pitsilised piparkoogid

Töötoa maht on 4 akadeemilist tundi praktilist õpet

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, HKHK õppeköök. Õpe viiakse läbi kaasajastatud seadmete ja vahenditega õppeköögis. Õppeköögis on kohustuslik kanda vahetusjalatseid ning kaasa võiks võtta väikese karbi piparkookide koju viimise jaoks.

Läbiviimise aeg: aeg täpsustub! (neljapäev), kell 17:00-20:00.

Töötuba juhendab Inga Pook, Haapsalu Kutsehariduskeskuse kokandusvaldkonna kutseõpetaja ja koolitaja.

Sihtrühm: õppele on oodatud kõik huvilised (vanem + 2 last), et koos jõuludeks valmistuda ja veeta koolis koos üks tore õhtu.

Töötoas õpitakse:

• piparkoogitaigna valmistamise tehnoloogia ja töövahendid (õppevideo);
  • piparkoogi glasuuri valmistamise tehnoloogia ja meetodid;
  • piparkookide kaunistamise meetodid ja võimalused;
  • õpisündmuse lõpus on kohvilaud koos degustatsiooniga. Kõik vajalikud vahendid annab koolitaja.
  • rohkem infot on õppekavas

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

Hind 30 eurot (2 in: täiskasvanu ja laps või 1 täiskasvanu)

Töötoa maht on 4 akadeemilist tundi praktilist õpet

Läbiviimise aeg: aeg täpsustub! (neljapäev), kell 17:00-20:00.

Töötoas õpitakse:

• piparkoogitaigna valmistamise tehnoloogia ja töövahendid (õppevideo);
  • piparkoogi glasuuri valmistamise tehnoloogia ja meetodid;
  • piparkookide kaunistamise meetodid ja võimalused;
  • rohkem infot on õppekavas

Hind 30 eurot (2 in: täiskasvanu ja laps või 1 täiskasvanu)