Digioskuste kasutamine raamatukogutöö turundamises

Koolitusel lõpuks osaleja kujundab oma tööga seotud materjale, et need mõjuksid visuaalselt mõjusalt ning turundab neid sotsiaalmeedias. Suhtleb oskuslikult erinevates veebikanalites. See kõik loob asutuse jaoks eeldused kaasaegses digikeskkonnas paremini silma torgata.

Koolitus on alanud! Kui soovid samast koolitusest tulevikus osa võtta, siis registreeru ootenimekirja siin.

Hind: 0€

Aeg: viimased kaks korda 04.06, 12.06. kell 10:00-13:00.

Koht: Haapsalu Kutsehariduskeskuses (Ehitajate tee 3, Uuemõisa), 0-korruse arvutiklassis.

Grupi suurus: 6-12

Koolitaja Aile Nõupuu

Õppe alustamise nõuded: arvuti kasutamise baasoskused (tekstitöötlus, failide loomise ja salvestamise oskused), veebioskused (e-kirjad, veebiotsingute tegemine).

Keda ootame koolitusele?

• Raamatukogutöötajad, kes oma töökohustuste tõttu vahendavad asutuse infot avalikkusele ning kelle IKT oskused veebipõhiseks info vahendamiseks ja turundustegevuseks vajavad kaasajastamist ja täiendamist.
  • Vabade kohtade olemasolulul võetakse koolitusele ka neid inimesi, kes otseselt sihtrühma ei kuulu, kuid kellele sellest koolitusest tööalaselt kasu võiks olla.

Teemad:

• Bränding
  • Canva koolitus
  • Sotsiaalmeedia ja turundus

Detailne sisu õppekavas

Koolitusele ei saa me vastu võtta neid, kes õpivad kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikooli tasemeõppes.

Koolituskursuse tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning seda rahastatakse läbi EL Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine“.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Hind: 0€

Aeg: viimased kaks korda 04.06, 12.06. kell 10:00-13:00.

Grupi suurus: 6-12

Koolitaja Aile Nõupuu