Söödavate jõulukingituste töötuba

Registreeru koolitusele siin.

Hind: 38 eur. Maksmise lisainfo

Läbiviimise aeg: 29. nov 17:00-20:30. Lisatöötuba 6. dets. 17:00-20:30.

Grupi suurus: 8-11 inimest

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu Kutsehariduskeskuse õppeköögis  (ruum 102).

Koolitaja: Karina Kungla

Sihtrühm: kõik huvilised

Teemad:

• Vürtsikad pähklid.
  • Apelsinikaramell.
  • Kuuma šokolaadi segu.

Lisainfo. Arvesta, et su riided võivad määrduda. Soovitame kaasa võtta põlle ja vahetusjalanõud, et ennast mugavamalt tunda. Kui sul on võimalik, võta kaasa isiklik karbike, millega allesjäänud maiused koju viia. Töötoas osalejad saavad kaasa retsepti.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Registreeru koolitusele siin.

Hind: 38 eur. Maksmise lisainfo

Läbiviimise aeg: 29. nov 17:00-20:30. Lisatöötuba 6. dets. 17:00-20:30.

Grupi suurus: 8-11 inimest

Koolitaja: Karina Kungla