Söödavate jõulukingituste töötuba

Hind: ~ 345 eur/grupp (hind täpsustub tellimisel)

Läbiviimise aeg ja pikkus:  kuupäev kokkuleppel, kestvus 3-4 akadeemilist tundi

Grupi suurus: kuni 8 (häda pärast kuni 12 inimest)

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu Kutsehariduskeskuse õppeköögis  (ruum 102).

Koolitaja: Karina Kungla

Sihtrühm: inimesed, kes soovivad ise maiustusi valmistada.

Teemad:

• Vürtsised pähklid.
  • Apelsinimaitseline karamell.
  • Kuuma šokolaadi segumaterjal.

Lisainfo. Arvesta, et su riided võivad määrduda. Soovitame kaasa võtta põlle ja vahetusjalanõud, et ennast mugavamalt tunda. Töötoas osalejad saavad kaasa retseptid. Maiustused pakitakse koha peal viisakasse karpi, kohe valmis kinkimiseks. Soovi korral võid kaasa võtta ka isikliku anuma, kuhu maiustused panna.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Hind: ~ 345 eur/grupp (hind täpsustub tellimisel)

Läbiviimise aeg ja pikkus:  kuupäev kokkuleppel, kestvus 3-4 akadeemilist tundi

Grupi suurus: kuni 8 (häda pärast kuni 12 inimest)

Koolitaja: Karina Kungla

Sihtrühm: inimesed, kes soovivad ise maiustusi valmistada.

Teemad:

• Vürtsised pähklid.
  • Apelsinimaitseline karamell.
  • Kuuma šokolaadi segumaterjal.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Kontaktisik