Toitlustusettevõtlus

Koolituse tulemusena on õppijal:

• Täiendusõppe koolituse eesmärk on tõsta toitlustuse valdkonna inimeste konkurentsivõimet tööturul ja  pakkuda toitlustusettevõtete kokkadele, vanemkokkadele,  juhtidele ja spetsialistidele võimalust arendada erialaseid teadmisi ja oskusi.

Aitab ette valmistuda vanemkokk, tase 5 kutseeksamile minekuks.

Sooviavalduste esitamine siinKõik sooviavaldused registreeritakse ära, hiljem toimuvad sisseastumisvestlused, mille põhjal otsustatakse õppele saamine.

Läbiviimise aeg:

• 7. okt 2024 -11. veebr 2025, E ja T, 1-2 korda kuus.
  • Täpsemad kuupäevad selgumisel.

Koolituse maht: 140 akad tundi kontaktõpet, 640 tundi iseseisvat tööd

Läbiviimise koht: Haapsalu Kutsehariduskeskuses (Ehitajate tee 3, Uuemõisa)

Sihtrühm:

• Toitlustusvaldkonnas tegutsevad inimesed, kes soovivad tõsta oma konkurentsivõimet tööturul (kokad, vanemkokad, juhid, spetsialistid).

• Isikud, kes soovivad valmistuda vanemkokk, tase 5 kutseeksamiks.

Eeltingimus:

• Eesti Kvalifikatsiooniraamistiku 4. taseme koka kutse või vastavate kompetentside olemasolu või köögistrateegi täiendõppe koolituse läbimine.
  • Keskhariduse olemasolu.

Teemad:

• Teenuste disain ja turundus.

• Toitlustusettevõtte juhtimine.

• Toitlustusettevõtlus.

• Personalitöö ja planeerimine.

• Vaatluspraktika ettevõttes .

• Eriala toetav arvutiõpetus.

• Veiniõpetus.

Detailne sisu õppekavas.

KoolitajadKaire Raba, Demo KaevAile Nõupuu, Enna Kallasvee.

Lisainfo.

• Kandideerimine on avatud kuni 23.08.24, vabade kohtade olemasolulul pikendatakse kandideerimise tähtaega.
  • Kõikide registreerujatega toimub veebi teel vestlus 31.08.2024, mille põhjal langetatakse otsus koolitusele pääsemise osas.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Koolituse tulemusena on õppijal:

Aitab ette valmistuda vanemkokk, tase 5 kutseeksamile minekuks.

Läbiviimise aeg:

• 7. okt 2024 -11. veebr 2025, E ja T, 1-2 korda kuus.
  • Täpsemad kuupäevad selgumisel.

Koolituse maht: 140 akad tundi kontaktõpet, 640 tundi iseseisvat tööd

Läbiviimise koht: Haapsalu Kutsehariduskeskuses (Ehitajate tee 3, Uuemõisa)

Sihtrühm:

• Isikud, kes soovivad valmistuda vanemkokk, tase 5 kutseeksamiks.

Eeltingimus:

• Keskhariduse olemasolu.

Teemad:

• Teenuste disain ja turundus.

• Toitlustusettevõtte juhtimine.

• Toitlustusettevõtlus.

• Personalitöö ja planeerimine.

• Vaatluspraktika ettevõttes .

• Eriala toetav arvutiõpetus.

• Veiniõpetus.

Detailne sisu õppekavas.

KoolitajadKaire Raba, Demo KaevAile Nõupuu, Enna Kallasvee.

Lisainfo.

KOGU KOOLITUSKALENDER