Toote valmistamine laserlõikuriga

• Tegu on valdkondadeülese õppekavaga, mis sobib puiduvaldkonnas tegutsevatele väikeettevõtjatele ja ka käsitöölistele, kes soovivad teenuseid laiendada, aga ka IT-valdkonna väikeettevõtjatele, kes vajavad töös arvutiga juhitavate masinate või graafikaalaseid teadmisi.

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht: õpe toimub kooli arvutilaboris (21 töökohta), kus on olemas selle läbiviimiseks kõik vajalikud vahendid, tehnika ja programmid. Kõik vajalikud vahendid (sh kulumaterjalid) õppeks annab kool. Klassis on töökohad, koolitaja töökoht, videoprojektor, 3D-printer ning arvutid on varustatud Adobe Illustrator programmi jm vajalike programmidega. Koolis on õppetööks olemas laserlõikusmasin. Õppematerjalid koostab koolitaja ja jagab infot õppijatega veebipõhiselt. Vajadusel on võimalik vektorgraafika alused, veebipõhised tarkvarad ja mis on laserlõikusmasin teemad läbida e-õppena.

Läbiviimise aeg: 22.september kuni 3. november, kolmapäeviti. Esimesel ja viimasel õppepäeval 3 akad tundi, enamasti 4 akad tundi korraga. Kokku on 7 õppepäeva, mis toimuvad al kl 17:00 -20:00.

Koolitaja  on Mario Metshein. Haapsalu Kutsehariduskeskuse arvutiõpetaja.

Sihtrühm: õppele on oodatud väikeettevõtjaid või käsitöölised, kes soovivad laiendada oma tootevalikut või luua oma firmale reklaammeeneid.

Õppe alustamise nõuded: arvutikasutaja baasoskused

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Vektorgraafika alused (Adobe Illustrator)
  • Veebipõhised tarkvarad
  • Mis on laserlõikusmasin
  • Toote valmistamine laserlõikusmasinaga

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel.

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi

Koolitaja  on Mario Metshein. Haapsalu Kutsehariduskeskuse arvutiõpetaja.

Õppe alustamise nõuded: arvutikasutaja baasoskused

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Vektorgraafika alused (Adobe Illustrator)
  • Veebipõhised tarkvarad