Tootefotograafia väikeettevõtjale

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi, lisandub iseseisev töö

Läbiviimise koht: õppetöö toimub HKHK õppeklassis, arvutiklassis ning fotostuudios. Klassiruumis on kuni 24 õppijakohta, õpetaja arvuti, projektor. Koolitusel osaleja peab võtma kaasa fotokaamera (või mobiiltelefoni) pildistamiseks. Kõik muud vahendid annab kool. Õppijal peab olema valmidus veebipõhiseks õppeks (internetiühendusega arvuti, mikrofon, kõrvaklapid. Võimalus osavõttu kinnitada digitaalselt)

Läbiviimise aeg:  3. veebruar kuni 17. märts, neljapäeviti, kell 17:00 - 20:00. Koolitust ei toimu 24.veebruaril.

Koolitaja on Aile Nõupuu. Aile on Haapsalu fotoklubi liige, HKHK fotograafia õpetaja ja koolitaja, alates aastast 2020 toidufotograafia õpetaja ja koolitaja. Alates 2016 on ta juhendanud mitmeid toodete pildistamise ja veebiturunduse koolitusi ning õpetab tootefotograafiat kutsekooli erinevatele erialadele. Ta on ka TLÜ Haapsalu Kolledži fotograafiaõpetaja (alates 2018).

Õppe alustamise nõuded: arvutioskus: tekstitöötlus, failide loomise ja salvestamise oskused, veebioskused (e-kirjad, veebiotsingud). Koolitusel osaleja peab võtma kaasa fotokaamera (või mobiiltelefoni) pildistamiseks.

Sihtrühm: väikeettevõtjad, kellel puuduvad oskused oma toodete internetipõhiseks müügiks; toodete valmistamisega tegelevad kutseoskusteta inimesed, kellel on soov hakata selles valdkonnas ettevõtjaks ning turundada oma tooteid interneti kaudu.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Tootefotograafia. Tootefotograafia alused. Faktifotod ja lavastatud tootefotod. Rekvisiidid ja taustad. Fotokompositsioon ja vaatenurgad. Pildistamise töövahendid: kaamerad, objektiivid, statiiv, reflektor, hajuti. Võttekoha loomine. Valguse kasutamine, hajutamine ja peegeldamine. Kaamera põhiseaded, automaat- ja valmisrežiimid. Ava, säri ja ISO. Fototöötlus. Fotokollaaži loomine. Tootefotode kasutamine reklaammaterjalide kujundamisel Canva programmis. (26 t - 10 t audit/töö, 16 t prakt/ töö).

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel. Enne registreerumist tutvuge palun Covid-19 levikust tulenevate nõuetega koolitustel osalemiseks.

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi, lisandub iseseisev töö

Teemad on täpsemalt õppekavas