Fotograafia ja videotöötluse koolitus väikeettevõtjale

Registreeru koolitusele

Koolitus annab teadmised digifotograafia spetsiifikast keskendudes tootefotograafiale ja turundusele ning oskused kasutada neid teadmisi pildistamisel nii fotokaamera kui mobiiltelefoniga. Õpitakse töötlema fotosid, et parandada fotode kvaliteeti nende avaldamiseks internetis. Filmikippide monteerimise oskus annab eelise silma paista turundustegevuses.

Läbiviimise aeg:  06. veebr.-27. märts 2023, esmaspäeviti, kell 17:00 - 20:00.

Läbiviimise koht: koolitus toimub HKHK arvutiklassis ja fototuudios. Ruumid on varustatud kaasaegse esitlus- ja stuudiotehnikaga. Osaliselt toimub õpe e-õppe keskkonnas

Koolituse maht: 32 akadeemilist tundi, millele lisandub iseseisev töö

Koolitaja on Aile Nõupuu. Alates 2012 Haapsalu Kutsehariduskeskuse fotograafiaõpetaja; alates 2017 veebiturunduse õpetaja; alates 2014 viinud läbi fotograafia koolitusi. Alates 2015 kogemus arvutikoolitajana, alates 2016 käsitöötoodete pildistamise ja veebiturunduse koolitused. Alates 2018 TLÜ Haapsalu Kolledžis fotograafiaõpetaja. Alates 2020 toidufotograafia õpetaja ja koolitaja. 2022 täiskasvanute koolitaja 7. taseme kutsetunnistus.

Õppe alustamise nõuded: fotokaamera või/ja mobiiltelefoni ning arvuti olemasolu. Vajalikud on arvutikasutamise baasoskused.

Sihtrühm:

Väikeettevõtjad, kellel puuduvad teadmised brändi kujunemisest ning oskused ühtses stiilis turundusmaterjalide loomiseks.

Alustavad ettevõtjad (sh bürootöötajad), kes samaaegselt äri alustamisega kujundavad oma firmastiili ja sellele vastavaid turundusmaterjale.

Teemad:

• Fotokompositsioon

• Digifotograafia

• Tootefotograafia

• Fototöötlus

• Filmi monteerimine.

Detailsem sisu õppekavas

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel. Enne registreerumist tutvuge palun Covid-19 levikust tulenevate nõuetega koolitustel osalemiseks.

Registreeru koolitusele

Läbiviimise aeg:  06. veebr.-27. märts 2023, esmaspäeviti, kell 17:00 - 20:00.

Koolituse maht: 32 akadeemilist tundi, millele lisandub iseseisev töö

Sihtrühm: