Mööbli või muu toote/objekti kavandamine arvutil SketchUp Make abil

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Koolituse maht on 28 akadeemilist tundi.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, HKHK arvutiklass, peahoone III korrusel.  Klassis on olemas töökohad jm õppeks vajalik.

Läbiviimise aeg: 7. märts kuni 18. aprill (7 õppepäeva, esmaspäeviti), kell 17:00-20:00.

Koolitaja on Aare MehisteHaapsalu Kutsehariduskeskuse puiduvaldkonna õpetaja ja koolitaja.

Sihtrühm: inimesed, kellel on vajalik mööbli või muu eseme (toote) projekteerimine tootmiseks või kliendile esitamiseks. Puiduvaldkonna ettevõtjad, restauraatorid, ehitajad ja sisekujundajad.

Õppe alustamise nõuded: arvutikasutamise oskus tavakasutajana.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Programmi SketchUp Make tutvustamine, allalaadimise juhised, erinevused Pro versioonist.
  • Erinevate detailide täpne konstrueerimine.
  • Komponendi muutmine, liigutamine, pööramine, kopeerimine.
  • Detailide komplekteerimine tooteks
  • Töölaua kohandamine, teljed, vaated, tööriistaribad, stiilid.
  • Tavalisemate tööriistade kasutamine, lühivalikud, sujuvama navigeerimise võimalused.
  • Toote kavandamine detailide kaupa, proportsioonide ja kuju muutmine. Erineva kujuga detailid s.h. treitud komponendid. Kokku ja lahti monteerimine
  • Toote või detailide 2D-joonised koos vaadete, mõõtude, lõigetega.
  • Ruumide kavandamine, joonestamine kihtides. SketchUp Warehouse tutvustus

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel. Enne registreerumist tutvuge palun Covid-19 levikust tulenevate nõuetega koolitustel osalemiseks.

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Koolituse maht on 28 akadeemilist tundi.

Õppe alustamise nõuded: arvutikasutamise oskus tavakasutajana.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Erinevate detailide täpne konstrueerimine.
  • Komponendi muutmine, liigutamine, pööramine, kopeerimine.
  • Detailide komplekteerimine tooteks
  • Töölaua kohandamine, teljed, vaated, tööriistaribad, stiilid.
  • Toote või detailide 2D-joonised koos vaadete, mõõtude, lõigetega.
  • Ruumide kavandamine, joonestamine kihtides. SketchUp Warehouse tutvustus