Praktiline puiduliikide määramine ja valimine puidu töötlemisel

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht: õpe toimub HKHK puidumaja klassis ja laboris, Tehnika põik 6, Uuemõisa, Haapsalu. Õpperuumides on olemas kõik teoreetiliseks ja praktiliseks õppeks vajalik. Tööks vajalikud riided võtab õppija ise kaasa.

Läbiviimise aeg: 27.oktoober kuni 8.detsember, kolmapäeviti, kell 17:00-20:00

Koolitaja Epp Klimenko.  Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõpetaja. Tisler, tase 3 ja Mööblirestauraator tase 4.

Sihtrühm: õppele on oodatud inimesed, kes puutuvad oma töös kokku puitmaterjalidega ja vajavad teadmisi puiduliikide määramise põhitõdedest.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Puidu makroskoopilised omadused läbi rist-, tangentsiaal- ja radiaallõike; malts ja lülipuidu esinemine; aastarõngaste nähtavuse aste ja piirjoonte ilme; aastarõnga kevad- ja sügisosa erinevus; säsikiired- nende suurus ja nähtavus; sooned- nende suurus, nähtavus ja paiknevus aastarõngas; vaigukäigud okaspuudel- suurus ja hulk; säsi; väärsäsi
  • Puiduliikide tutvustus näidiste põhjal
  • Praktilised ülesanded, tabeli koostamine ja abimaterjali kasutamine
  • Puiduliikide määramise harjutused, praktiline töö

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel.

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 26 akadeemilist tundi