Reservmeeskonna koolitamine eriolukorras toimetulekuks hoolekandetöös

• Covid-19 puhang on näidanud, et sotsiaalhoolekande süsteemis võib eriolukorras minna vaja lisa- ja asendustööjõudu. Asendustööjõu vajaduse ilmnedes omavad koolituse lõpetanud kohest valmidust asendustegevuse alustamiseks (ei vaja enam lisaõpet). Baasteadmised antud valdkonnas annavad oskused inimesel ennast ja teisi säästvalt tegutseda.

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Koolituse maht on 45 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht: õppetöö toimub HKHK õppeklassides ja hooldustöö klassis

Läbiviimise aeg: 25.03-18.05.21  (koolitusgraafiku alusel)

Koolitajad on valdkonna spetsialistid ja koolitajad: Leili Mutso, Anu Saar, Ingrid Tõnissoo, Riin Rosenperk ja Kaido Voogla

Sihtrühm: inimesed, kes soovivad leida uusi täiendavaid võimalusi tööturul rakendamiseks (sh tulevikus) või inimesed, kes töötavad teisel erialal, aga eriolukorra tekkides omavad valmidust ja soovi panustada reservmeeskonna liikmena hoolekandetöös.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Kutse-eetika ja võrgustikutöö sotsiaalhoolekandes
  • Hoolduse alused
  • Abistamine elamistoimingutes ja hooldustegevuste läbiviimine
  • Õe abistamine õendustoimingute sooritamisel

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel.

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Koolituse maht on 45 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht: õppetöö toimub HKHK õppeklassides ja hooldustöö klassis

Läbiviimise aeg: 25.03-18.05.21  (koolitusgraafiku alusel)