Savikrohvi ja muldvärvide kasutamine keskkonnateadlikus ehituses

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 60 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht: õpe toimub HKHK ehitusmaja klassis ja laboris, Tennise 10/12, Uuemõisa, Haapsalu. Õpperuumides on olemas kõik teoreetiliseks ja praktiliseks õppeks vajalik. Tööks vajalikud riided võtab õppija ise kaasa.

Läbiviimise aeg: 9. november kuni 16. detsember (12 õppepäeva), kell 17:00-21:00, teisipäeval ja neljapäeval.

Koolitust juhendab koolitaja Inge GagarinaHKHK ehitusvaldkonna koolitaja ja kutseõpetaja.

Sihtrühm: koolitus on mõeldud madala erialase kvalifikatsiooniga või kvalifikatsioonita ehitustöölistele, kes soovib oma oskuseid täiendada, et säilitada konkurentsivõimet tööturul ning omandada juurde keskkonnateadlikke ehitusvõtteid (rohepööre).

Õppe alustamise nõuded: kasuks tuleb varasem töökogemus ehitusvaldkonnas.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Töövahendid ja tööprotsess krohvimises
  • Muldvärvidega värvimisel töövahendid ja tööprotsess
  • Praktiline töö

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel.

Registreerin koolitusele

Koolituse maht on 60 akadeemilist tundi

Õppe alustamise nõuded: kasuks tuleb varasem töökogemus ehitusvaldkonnas.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Töövahendid ja tööprotsess krohvimises