Tugiisiku koolitus

Koolituse maht on 70 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht: õpe toimub HKHK õppelaborites ja klassides. Õpperuumides on olemas kõik teoreetiliseks ja praktiliseks õppeks vajalik. Õppijal peab olema valmidus veebiõppeks.

Läbiviimise aeg: 21. märts kuni 20. aprill. Graafiku järgi, enamasti kell 17:00-20:00 (esmaspäeviti ja teisipäeviti, 15.märtsil on koolituspäev pikem, 8:30-15:45).

Koolitajad on valdkondlikud spetsialistid ja HKHK kutseõpetajad.

Sihtrühm: inimesed, kes soovivad tööle asuda tervisest tuleneva erivajadusega lapse või toimetulekuraskustes pere tugiisikuna.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Kutse-eetika ja võrgustikutöö sotsiaalhoolekandes
  • Suhtlemine ja nõustamispõhimõtted tugiisiku töös
  • Lapse areng ja selle toetamine
  • Probleemse käitumise ennetamine ja juhendamine erivajadustega laste puhul
  • Väärkohtlemise olemus, ilmingud ja ennetamine
  • Tugiisiku eneseabi

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel. Enne registreerumist tutvuge palun Covid-19 levikust tulenevate nõuetega koolitustel osalemiseks.

Koolituse maht on 70 akadeemilist tundi

Koolitajad on valdkondlikud spetsialistid ja HKHK kutseõpetajad.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Kutse-eetika ja võrgustikutöö sotsiaalhoolekandes