Tugiisiku koolitus

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLETEERITUD

Koolituse maht on 70 akadeemilist tundi

Läbiviimise koht: õpe toimub HKHK puidumaja klassis ja laboris, Tehnika põik 6, Uuemõisa, Haapsalu. Õpperuumides on olemas kõik teoreetiliseks ja praktiliseks õppeks vajalik. Tööks vajalikud riided võtab õppija ise kaasa.

Läbiviimise aeg: 14.september kuni 26. oktoober, graafiku järgi.

Koolitajad on valdkondlikud spetsialistud ja HKHK kutseõpetajad.

Sihtrühm: inimesed, kes soovivad tööle asuda tervisest tuleneva erivajadusega lapse või toimetulekuraskustes pere tugiisikuna.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Kutse-eetika ja võrgustikutöö sotsiaalhoolekandes
  • Suhtlemine ja nõustamispõhimõtted tugiisiku töös
  • Lapse areng ja selle toetamine
  • Probleemse käitumise ennetamine ja juhendamine erivajadustega laste puhul
  • Väärkohtlemise olemus, ilmingud ja ennetamine
  • Tugiisiku eneseabi

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel.

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLETEERITUD

Koolituse maht on 70 akadeemilist tundi

Läbiviimise aeg: 14.september kuni 26. oktoober, graafiku järgi.

Koolitajad on valdkondlikud spetsialistud ja HKHK kutseõpetajad.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Kutse-eetika ja võrgustikutöö sotsiaalhoolekandes