Turismiettevõtja turunduskoolitus

Õpitakse tundma turunduse põhimõtteid, arengulugu ja suundumusi, turismiturunduse eripära ja võimalusi, turundusmeetmestikku, turunduse planeerimist, sise- ja välisturunduse, riiklike- ja piirkondlike turundus- ja arendusorganisatsioonide rolli.

Registreeru koolitusele

Läbiviimise aeg:

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK õppeklassis, kus on olemas kõik vajalikud vahendid.

Koolituse maht: 28 akadeemilist tundi, lisandub iseseisev töö.

Koolitaja Aire Toffer.  Eesti Spaaliidu tegevjuht alates 2007, HKHK Turismiturunduse aluste õpetaja alates 2012. aastast. Aire on lõpetanud EBS Rahvusvahelise ärijuhtimine, võrdsustatud magistriga.

Sihtrühm: väikeettevõtjad, turismiettevõtjad, - müügi ja turundusjuhid, turismiteenuse pakkujad.

Õppe alustamise nõuded: algtasemel arvuti kasutamise oskus, baasteadmisest ettevõtlusest.

Teemad:

• Sihtgrupid ja kliendisegmendid

• Piirkondlikud turundusvõimalused

• Turunduskanalite valik

• Kliendi persoona

• Turundus Facebookis ja Instagramis

• Google My Business

• Bränd ja bränding. Brand Estonia tööriistakast

• Mõõdikud turunduses, turundusuuringud, Google Analytics

• Turundusstrateegia ja taktika

• Videoturundus

• Turundusplaani koostamine

Detailsem sisu õppekavas.

Lisainfo. Koolituskursuse tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning seda rahastatakse läbi Euroopa Sotsiaalfondi programmi "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine". Osaleda saavad täiskasvanud, kes ei õpi kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikoolis tasemeõppes.

Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning alles viimasena registreerimisjärjekord. Kõrgharidusega soovijaid saame koolitusele võtta üksnes vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel.

Kursuste korraldamise kord. Covid-19 nõuded.

Registreeru koolitusele

Läbiviimise aeg:

Koolituse maht: 28 akadeemilist tundi, lisandub iseseisev töö.

Teemad:

• Sihtgrupid ja kliendisegmendid

• Piirkondlikud turundusvõimalused

• Turunduskanalite valik

• Kliendi persoona

• Turundus Facebookis ja Instagramis

• Google My Business

• Bränd ja bränding. Brand Estonia tööriistakast

• Mõõdikud turunduses, turundusuuringud, Google Analytics

• Turundusstrateegia ja taktika

• Videoturundus

• Turundusplaani koostamine

Detailsem sisu õppekavas.

Kursuste korraldamise kord. Covid-19 nõuded.