Aasta kutseõpetajaks pärjati HKHK õpetaja Rain Koor 03. oktoober HKHK

Eile, 2. oktoobril toimus Haapsalu Kutsehariduskeskuse aulas Läänemaa õpetajate ja täiskasvanuhariduse tunnustamisüritus, kus SA Läänemaa, Läänemaa haridustöötajate liit ja Läänemaa täiskasvanuhariduse võrgustik tunnustas aasta õpetajaid ja silmapaistvamaid täiskasvanuhariduse tegijaid.

Tänuüritusel tõsteti esile Haapsalu Kutsehariduskeskuse 11 tublit ja särasilmset tegijat, kes on oma pühendumusega eeskujuks meile kõigile! Aitäh teile, et teete iga päev midagi imelist!

Kõikide teiste õpetajaameti tiitlite hulgas anti tunnustamisüritusel üle ka Läänemaa 2023 aasta kutseõpetaja tunnustused. Aasta kutseõpetajaks pärjati HKHK õpetaja Rain Koor! Kui Rain räägib oma erialast ja õppijatest, siis ta silmad löövad alati särama! Palju õnne!

Lisaks Rainile said tunnustused ka meie teised HKHK särasilmsed koolipere liikmed! Südamlikud õnnesoovid Teile!

Marit Tamm - kutseõpetaja nominent

Heli Pajo - aasta õppija (raamatupidaja, hooldustöötaja ja lapsehoidja erialade vilistlane)

Veronika Isberg - aasta õppija nominent (Tekstiilkäsitöö vilistlane)

Terje Lints - aasta õppija nominent (HKHK üldharidus)

Marje Loide - eripreemia aasta koolitaja + elutööpreemia nominent

Ülle Kübarsepp - aasta koolitaja nominent

Liisi Karydi - aasta õpiteo nominent (kunstikoolitused rahvaülikooli alt)

Tiina Prank - aastate õpetaja

Inna Särel - põhikooli aineõpetaja nominent

Rea Raus - gümnaasiumi aineõpetaja nominent

Suured tänud ka tänuürituse korraldajatele! Suur kummardus meie TT-23 õpperühmale ja nende juhendajale Kersti Õimule, kes olid teenindajad eilsel tunnustussündmusel. Tänud ka kokkadele köögis, helitehnikule ja kõikidele asjaosalistele!

Foto: Silver Raidla, HKHK tänuüritus

Marit Tamm - kutseõpetaja nominent

Veronika Isberg - aasta õppija nominent (Tekstiilkäsitöö vilistlane)

Terje Lints - aasta õppija nominent (HKHK üldharidus)