Eesti Vabariigi aastapäeva aktusel tunnustati parimaid õpilasi 18. veebruar HKHK

Koos Eesti Vabariigi 103. aastapäevale pühendatud kontsert-aktusega toimus 18. veebruaril aulas ka parimate õpilastete tunnustamine. Aktus toimus sel aastal teistmoodi, sest esmakordselt oli seda võimalik jälgida otseülekandena ka veebis, et need õpilased, kes õppetööl hetkel ei osale, saaksid kogu üritusest ja Ott Leplandi kontserdist samuti osa.

Pärast muusikalist etteastet ning direktori kõne oligi aeg tunnustamise käes. Tunnustatud said nii parimad õpilased, nende juhendajad kui ka hulgaliselt töötajad, kes Haapsalu Kutsehariduskeskuses 15. või 10. tööjuubelit tähistavad.

Kutsevõistlustel "Noor Meister 2020" kooli eduka esindamise eest said tänukirjad ning kinkekaardid järgmised õpilased:

• Sekretär-bürootöötaja kutsevõistlusel I koha eest Helle Lepik ning II koha eest Sandra Juhkam, keda juhendas kutseõpetaja Ülle Moks;
  • Plaatimise kutsevõistlusel I koha eest Reimo Mihkelson, keda juhendas kutseõpetaja Inge Gagarina;
  • Restoraniteenindaja kutsevõistluse I koha eest Cristiine Rannala, keda juhendas kutseõpetaja Kersti Õim;
  • IT-süsteemide spetsialisti kutsevõistluse III koha eest Andreas Gabriel Vannas, keda juhendas kutseõpetaja Valdo Nõlvak.

Järgmisena tänati neid noori ja tublisid, kes erinevatel spordivõistlustel kooli edukalt esindanud: Maris Lindsalu, Kristjan Heinloo, Urmo Koltsin, Keijo-Kevin Korpe, Aleksander Lukan, Reno Põderson, Karl Raadla, Mario Reks, Marten Suurküla, Marko Linnik, Rait Tustit, Kevor Raagel, Risto Trik, Andris Valk, Tormi Mehide, Kaimo Koltsin ja Martin Nurk.

Tänukirja sai ka Aasta kooli tiim, kuhu kuulusid Robin Silk, Richard Ader, Rait Tustit, Markus Kurg, Marit Sillat ning Tiia Tiisler, kes esitasid Haapsalu Kutsehariduskeskuse Aasta kooli konkursile ning tegid valmis vahva kooli tutvustava video.

Eraldi tunnustuse aktiivse koolielu edendamise eest kutsemeistrivõistluste korraldamisel, aasta kooli video eestvedamisel ning väljaande HKHK TV käivitamisel ja väljaandmisel pälvis bürootöö BT-18 õpilane Robin Silk.

Tööjuubeleid tähistati ka - tänukirja pikaaegse tööpanuse eest said õppedirektor Ülle Ojamäe, hosteli juhataja Küllike Hüdsi, õppejuht Stella Kisant, rühmajuhendaja Heli Nõupuu, kutseõpetaja Tiina Sootalu, turismi- toitlustus- ja majutusteeninduse osakonna juhataja Enna Kallasvee, ehitusosakonna juhataja Toomas Kivisalu, IT-osakonna juhtõpetaja Valdo Nõlvak, huvijuht Marit Sillat ja kooli direktor Ingrid Danilov.

Aktusel oli võimalus tunnustada ka 11. veebruaril koolisiseste kutsevõistluste võitjaid, kelleks olid "Arvutiguru 2021" võitnud  Jan Piberman, II koha saavutanud Kaspar Altmäe ning Kristjan Lebedev ja Ardi Vihman, kes jäid III kohta jagama"HKHK maaler 2021" kutsevõistluse parimad olid Kermo PlaasDaniel Nurzajev ning Anet Simulask.