Eestimaa aasta õppija 2021 on Haapsalu Kutsehariduskeskuse vilistlane Tenno Lauri 08. oktoober HKHK

Täiskasvanud õppija nädala  (TÕN) raames tunnustas ETKA Andras juba 24. korda aasta õppijaid, õpitegu ning koolitajaid. Võitjad kuulutati välja tänasel täiskasvanuhariduse tänusündmusel, mis toimus 8. oktoobril otseülekandena veebis.

Haapsalu Kutsehariduskeskuses hooldustöötaja eriala omandanud Tenno Lauri, keda pärjati aasta õppija 2021 tiitliga, tegi otsuse pärast pikaajalist politseitööd pensionile minna. Et aga mitte koduseks jääda, otsustas ta tööle asuda MTÜ Samaaria Eesti Misjoni hooldekodus hooldustöötajana, asudes samal ajal tööle ka autojuhina Hiiumaa Haiglas.  2020. a septembris alustas Tenno õpinguid aga Haapsalu Kutsehariduskeskuses hooldustöötaja 3. kutsetaseme erialal. Tenno on ise öelnud, et õppimine on andnud palju uusi kogemusi ning kooliskäimine tõi vaheldust, äratas ellu ja aktiveeris heas mõttes, sest tema eesmärk on koolis omandatud teadmisi ja oskusi hiljem igapäevatöös kasutada.

Tenno Lauri aasta õppija videot saab vaadata Youtube kanalilt.

Hea meel on selle üle, et juba teist aastat järjest saab Haapsalu Kutsehariduskeskuse õppija nii suure tunnustuse osaliseks, sest ka eelmisel aastal sai loodusgiidi eriala vilistlane Margit Soone Eestimaa aasta õppija tiitliga pärjatud.

Tenno Lauri aasta õppija videot saab vaadata Youtube kanalilt.